VRIJEME JE ZA POBJEDU

Datum objave: 25.10.2020

Iza nogometaša Intera dva su poraza u dva natjecanja. Naša momčad prvo je poražena (2:3) u ligaškom gostovanju kod Međimurja, unatoč činjenici da je dva puta imala vodstvo. Četiri dana kasnije dogodio se poraz  i u Kupu Hrvatske. Bio je to nastavak utakmice u Labinu, čije je prvo poluvrijeme odigrano 11. listopada, da bi drugo uslijedilo tek devet dana kasnije. Razlog je bilo nevrijeme koje nije dozvolilo da Rudar i Inter zaključe utakmicu u prvotnom terminu. U nastavku utakmice Rudar je postigao pogotke te sa 2:0 prošao u osminu finala...Tako je Interu ostala samo drugoligaška utrka, u kojoj pobjedu čeka gotovo mjesec i pol dana. Serija loših rezultata spustila je sastav Tomislava Ivkovića u donji dio tablice i krajnje je vrijeme da se napokon osvoje sva tri boda. Prilika za to ukazuje se ove nedjelje (25. listopada, 15 sati), kada u Zaprešić dolazi Croatia iz Zmijavaca. Nakon 10 odigranih utakmica Inter ima 12, a Croatia 11 bodova. Očekujemo da će se ta razlika osjetno povećati već nakon ovog ogleda... (I.P.)