osijek090220

U OSIJEKU OSVOJEN BOD

Datum objave: 09.02.2020

Nogometaši Intera osvojili su važan bod na gostovanju u Osijeku. Utakmica 21. kola Hrvatski Telekom Prve lige okončana je rezultatom 1:1. Za Inter je zabio Conev, za Osijek Marić.

Osječani su nakon 15 minuta igre ostali bez isključenog Lope, a Inter je poveo u 33. minuti golom Coneva. On je iskoristio ubačaj Serderova i glavom poslao loptu u mrežu. Činilo se da je Inter na dobrom putu prema pobjedi, ali u 37. minuti pogriješio je Savić, njegovu loptu presjekli su domaći, a Marić akciju okončao izjednačujućim pogotkom. Dovoljnim za konačan rezultat i remi.

Bod u Osijeku je uspjeh, ali bila je ovo utakmica koja je Interu nudila i više. No, dobro je i ovako, naša momčad osvojila je četiri boda u prva dva kola nastavka prvenstva. Trenutačno Inter ima 17 bodova, dva više od Istre, pet od Varaždina. A upravo su Varaždinci sljedeći zaprešićki gosti. Velika prilika za novi rezultatski iskorak.

INTER: Frelih, Rom, Van Bruggen, Savić, Haas, Postonjski, Mlinar, Mitrović, Conev (Zamouri), Serderov (Bosec), Mamut (Bilobrk). (I.P.)