slaven_230219

PREOKRET PROTIV MAKSIMIRA

Datum objave: 28.02.2019

Nogometaši Intera u pripremnoj su utakmici svladali trećeligaša Maksimir 3:1. Dvoboj je odigran u Zaprešiću, a naša momčad nakon prvog poluvremena bila je u zaostatku 0:1. U 42. minuti Maksimir je izveo brz i efektan napad, kojega je pogotkom okrunio Valković

Inter je u prvih 45 minuta odigrao blijedo i tek se Kaluđerović pred kraj poluvremena našao u dvije izgledne situacije, ali nije ih završio pogocima.

U nastavku je na teren istrčala nova Interova postava, koja je u 54. minuti došla do izjednačenja. Postonjski je izveo korner, a Mamut glavom zakucao loptu u mrežu. U 61. minuti stiglo je i vodstvo. Burzanović je prošao desnom stranom i ubacio pred vrata, a Mišković bio na pravom mjestu za realizaciju i drugi gol našeg sastava. Odmah potom Mišković je izborio jedanaesterac, ali Mamut je s bijele točke bio neprecizan.

U 79. minuti odličan Mamutov udarac pogodio je gredu, da bi pet minuta kasnije rapoloženi Burzanović postigao novi Interov pogodak i postavio konačnih 3:1.

Inter: Matković, Bosec, Šimunec, J. Čeliković, Valentić, Brezovec, Muhar, Serderov, Conev, Čulina, Kaluđerović. Još su igrali: Topić, Haramustek, Nekić, Buljat, Grdenić, Postonjski, Luštica, Ljubić, Burzanović, Mišković, Mamut. (I.P.)