inter_rijeka_110219

PORAZ OD VARAŽDINA

Datum objave: 21.02.2019

Nogometaši Intera odigrali su pripremnu utakmicu sa snažnim drugoligašem Varaždinom i pretrpjeli poraz 1:2. Utakmica je odigrana u Zaprešiću, a trener Samir Toplak od prve je minute zaigrao s kombiniranom momčadi, u kojoj je mjesto po prvi put našao bugarski veznjak Conev.

Inter je solidno započeo i imao nekoliko obećavajućih situacija. Fine pokušaje imali su Mišković i Kaluđerović, ali bez željenog efekta. U 16. minuti Varaždin je izveo brzu akciju, koju je pogotkom zaključio Benko i donio vodstvo gostima. Zatim je pokušavao Brezovec, no njegove lopte nisu pronašle cilj.

Odmah na startu drugog poluvremena došlo je do izjednačenja. Zabio je Mišković nakon duplog pasa s asistentom Burzanovićem. No, već u 49. minuti Črnko je iz slobodnog udarca donio novu prednost Varaždinu, koji je do kraja utakmice sačuvao tih 2:1. Ljubiću i Miškoviću otvorile su se mogućnosti za izjednačenje, ali do promjene rezultata nije došlo.

Inter: Kelava, Haramustek, Tatomirović, J. Čeliković, I. Čeliković, Brezovec, Luštica, Mišković, Conev, Ajayi, Kaluđerović. Još su igrali: Bosec, Valentić, Postonjski, Muhar, Burzanović, Serderov, Ljubić, Nekić, Šinko. (I.P.)