Raspored utakmica mlađih kategorija 19.-22.10.

Raspored utakmica mlađih kategorija 19.-22.10.

Datum objave: 18.10.2019

                     

                   RASPORED UTAKMICA  od  19. – 22.10.2019.

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL 

    

       7. kolo,  1. HNL         

19.10.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava: NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK HRVATSKI DRAGOVOLJAC                              

Početak utakmice 16.00 sati

       

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

 

R E P R E Z E N T A T I V N A    P A U Z A  

 

PRIJATELJSKA  UTAKMICA

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK ZAGREB 

Početak utakmice 13.00 sati (PIONIRI 1)

 

..........................................................................................................................................................................

                                                          KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

 

          9. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        20.10.2019. (NEDJELJA)

        ZG-VESLAČKA: NK ZAGREB  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                     

Početak utakmice 10.00 sati (kadeti 2)  i  12.00 sati (juniori 2)

 

..........................................................................................................................................................................

                                                   P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – NSZŽ

 

        8. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

19.10.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  HNK GORICA              

Početak utakmice 10.00 (ml. pioniri) i 11.15 sati (st. pioniri)

 

..........................................................................................................................................................................

                                                          NSVG  – MLAĐI  P I O N I R I   2

 

9. kolo, 1. Liga NSVG                                         

20.10.2019. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  II  vs  NK DUGO SELO            

        Početak utakmice 18.30 (mlađi pioniri 2)

                                      

..........................................................................................................................................................................                                

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I  3 

 

8. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        19.10.2019. (SUBOTA)

VUKOVINA: NK BAN JELAČIĆ (V)  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ              

         Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 3)   

                   

.........................................................................................................................................................................                                   

                                                   PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

 

        8. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

        20.10.2019. (NEDJELJA)

        VELIKA GORICA: HNK GORICA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                      

        Početak utakmice 11.00 (PRSTIĆI 1) i 11.00 sati (LIMAČI 1)

 

..................................................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

 

7. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

        20.10.2019. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK  INTER-ZAPREŠIĆ  II  vs  NK BAN JELAČIĆ (V)       

        Početak utakmice 9.00 (PRSTIĆI 2) i 10.00 sati (LIMAČI 2)

 

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  3  – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

 

          5. kolo Gradska liga – NSZ                                                          

20.10.2019. (NEDJELJA)

PUŠĆA: NK PUŠĆA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 3               

Početak utakmice 11.00 sati (PRSTIĆI 3) i 12.00 sati (LIMAČI 3)

 

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  4 – LIMAČI  4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

 

PRSTIĆI  4

 

           5. kolo Gradska liga – NSZ                                                          

22.10.2019. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 4 vs  NK SAVA (D)              

Početak utakmice 18.00 sati (PRSTIĆI 4)

 

 

LIMAČI  4

 

        5. kolo Gradska liga – NSZ                                                          

22.10.2019. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 4 vs  NK BISTRA              

Početak utakmice 19.00 sati (LIMAČI 4)