Raspored utakmica mlađih kategorija 14.-15.9.2019.

Raspored utakmica mlađih kategorija 14.-15.9.2019.

Datum objave: 12.09.2019

 

 

                   RASPORED UTAKMICA  od 14. – 15.9.2019.

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL 

 

        R E P R E Z E N T A T I V N A   P A U Z A

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

 

        5. kolo,  1. HNL         

      15.9.2019. (NEDJELJA)

       KOPRIVNICA: NK SLAVEN  BELUPO  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ   

Početak utakmica 11.00 sati (pioniri)  i 12.45 sati (kadeti)

Polazak autobusa 8.15 sati

 

.........................................................................................................................................................................

                                                          KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

 

          3. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        15.9.2019. (NEDJELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ vs  NK HRVATSKI DRAGOVOLJAC              

Početak utakmice 15.00 sati (kadeti 2)  i  17.00 sati (juniori 2)

 

..................................................................................................................................................................

                                                   P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – NSZ

 

 

        3. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

15.9.2019. (NEDJELJA)

        BRCKOVLJANI: NK DUGO  SELO  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                   

Početak utakmice 18.00 (ml. pioniri) i 19.15 sati (st. pioniri)

Polazak autobusa 16.00 sati

 

..................................................................................................................................................................

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2

 

13. kolo, 1. Liga NSZŽ                                          

15.9.2019. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK BISTRA             

        Početak utakmice 9.00 (mlađi pioniri 2)

 

..........................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   3 

 

3. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        14.9.2019. (SUBOTA)

BOŽJAKOVINA: NK  BRCKO  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ             

         Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 3)   

 

.........................................................................................................................................................................                                  

                                                   PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

 

 

        3. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

        14.9.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK ZELINA

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 1) i 11.30 sati (LIMAČI 1)

 

..................................................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“ 

 

2. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

        14.9.2019. (SUBOTA)

        VRBOVEC: NK VRBOVEC  vs  NK  INTER-ZAPREŠIĆ  II 

        Početak utakmice 13.00 (PRSTIĆI 2) i 14.30 sati (LIMAČI 2)

Polazak autobusa 11.00 sati