Raspored utakmica mlađih kategorija 12.-18.4.

Raspored utakmica mlađih kategorija 12.-18.4.

Datum objave: 11.04.2019

 

                     RASPORED UTAKMICA  od  12. – 18.4.2019.

..................................................................................................................................................................         

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL 

        21. kolo,  1. HNL         

13.4.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić - TV PRIJENOS: NK  INTER-ZAPREŠIĆ  vs  GNK DINAMO        

Početak utakmice 14.30 sati

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

             

        R E P R E Z E N T A T I V N O    K O L O

 

.........................................................................................................................................................................

                                                          KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

          23. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        14.4.2019. (NEDJELJA)

KURILOVEC: NK KURILOVEC  vs  INTER-ZAPREŠIĆ          

Početak utakmice 10.00 sati (kadeti)  i  12.00 sati (juniori)             

 

 

          20. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        19.4.2019. (PETAK)

DUGO SELO: NK DUGO  SELO  vs  INTER-ZAPREŠIĆ          

Početak utakmice 10.00 sati (kadeti)  i  12.00 sati (juniori)             

Polazak autobusa 08.00 sati

 

 

..................................................................................................................................................................

                                                   P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        26. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

13.4.2019. (SUBOTA)

        V. GORICA: HNK GORICA  vs NK INTER-ZAPREŠIĆ                 

Početak utakmice 13.00 (ml. pioniri) i 11.45 sati (st. pioniri)

 

 

        27. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

18.4.2019. (ČETVRTAK)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK KARLOVAC             

Početak utakmice 11.30 (ml. pioniri) i 10.00 sati (st. pioniri)

 

..................................................................................................................................................................

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2

17. kolo, 1. Liga NSZŽ                                          

13.4.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK VINOGRADAR         

        Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 2)

 

..........................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   3 

17. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        14.4.2019. (NEDJELJA)

NOVO ČIČE: NK DINAMO  HIDREL  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ      

         Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 3)   

 

.........................................................................................................................................................................                                   

                                                   PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

PRSTIĆI  1

 

        13. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        13.4.2019. (SUBOTA)

        SAMOBOR: NK SAMOBOR  vs  INTER-ZAPREŠIĆ             

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 1)  

 

LIMAČI  1

 

        13. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        12.4.2019. (PETAK)

        SAMOBOR: NK SAMOBOR  vs  INTER-ZAPREŠIĆ             

        Početak utakmice 19.30 sati (LIMAČI 1)

 

..................................................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

 

13. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

        14.4.2019. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): INTER-ZAPREŠIĆ  II  vs  NK NAFTAŠ  IVANIĆ   

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 2) i 11.30 sati (LIMAČI 2)

 

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  3 – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

           PRSTIĆI  3

                                                       

          8. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

13.4.2019. (SUBOTA)

SAVSKI MAROF: NK SAVSKI  MAROF  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 3                

Početak utakmice 13.00 sati.

 

           LIMAČI  3

                                                       

          8. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

14.4.2019. (NEDJELJA)

SAVSKI MAROF: NK SAVSKI  MAROF  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 3                

Početak utakmice 10.00 sati.                                    

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  4 – LIMAČI  4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ   

                             

          8. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

14.4.2019. (NEDJELJA)

PUŠĆA: NK PUŠĆA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 4                

Početak utakmice 13.30 (PRSTIĆI 4) i 14.30 sati (LIMAČI 4)