Raspored utakmica mlađih kategorija 23.-25.3.

Raspored utakmica mlađih kategorija 23.-25.3.

Datum objave: 22.03.2019

 

 

                     RASPORED UTAKMICA  od  23. – 25.3.2019.

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL 

        

         R E P R E Z E N T A T I V N A    P A U Z A

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

       

        R E P R E Z E N T A T I V N A    P A U Z A

 

.........................................................................................................................................................................

                                                          KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        S L O B O D N O    K O L O

 

 

..................................................................................................................................................................

                                                   P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – SREDIŠTE ZAGREB

 

 

          MLAĐI PIONIRI  1

 

        23. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

23.3.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  ŠNM  NAFTAŠ  IVANIĆ      

Početak utakmice 10.00 (ml. pioniri)

 

 

P I O N I R I  2

 

        23. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

25.3.2019. (PONEDJELJAK)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  ŠNM  NAFTAŠ  IVANIĆ      

Početak utakmice 19.00 sati (st. pioniri)

 

 

..................................................................................................................................................................

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2

 

15. kolo, 1. Liga NSZŽ                                           

        23.3.2019. (SUBOTA)

        TUROPOLJE: NK BUNA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ      

        Početak utakmice 16.00 (mlađi pioniri 2)

 

 

.........................................................................................................................................................................                                   

                                                   PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

 

        10. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        23.3.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  HNK GORICA VM       

        Početak utakmice 13.00 (PRSTIĆI 1) i 14.30 sati (LIMAČI 1)

 

 

..................................................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

 

10. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        23.3.2019. (SUBOTA)

        ŠILJAKOVINA: NK BUNA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ  II     

        Početak utakmice 12.00 (PRSTIĆI 2) i 13.30 sati (LIMAČI 2)