Raspored utakmica mlađih kategorija 30.3-3.4.2019.

Raspored utakmica mlađih kategorija 30.3.-3.4.2019.

Datum objave: 29.03.2019

 

 

                     RASPORED UTAKMICA  od  30.3. – 3.4.2019.

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL 

        

        19. kolo,  1. HNL         

30.3.2019. (SUBOTA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK VARAŽDIN         

Početak utakmice 10.00 sati

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

             

        20. kolo,  1. HNL         

31.3.2019. (NEDJELJA)

        PULA (umjetna trava): NK ISTRA 1961  vs  NK  INTER-ZAPREŠIĆ         

Početak utakmica 12.45 sati (pioniri)  i 14.15 sati (kadeti)

Polazak autobusa 08.00 sati

 

.........................................................................................................................................................................

                                                          KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        21. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        31.3.2019. (NEDJELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK BISTRA       

Početak utakmice 12.00 sati (kadeti)  i  10.00 sati (juniori)             

 

..................................................................................................................................................................

                                                   P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        24. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

30.3.2019. (SUBOTA)

        SVETI  KRIŽ  ZAČRETJE: NK ZAGOREC  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ         

Početak utakmice 10.00 (ml. pioniri) i 11.15 sati (st. pioniri)

 

..................................................................................................................................................................

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2

 

16. kolo, 1. Liga NSZŽ                                          

30.3.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK DUGO  SELO      

        Početak utakmice 13.00 (mlađi pioniri 2)

 

..........................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   3

 

15. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        31.3.2019. (NEDJELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK SAVA (S)  

         Početak utakmice 15.00 (mlađi pioniri 3)   

 

.........................................................................................................................................................................                                   

                                                   PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

 

        11. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        31.3.2019. (NEDJELJA)

        V. GORICA: HNK GORICA II vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ           

        Početak utakmice 13.00 (PRSTIĆI 1) i 14.30 sati (LIMAČI 1)

 

..................................................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

 

11. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        30.3.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  II  vs  NK VRBOVEC    

        Početak utakmice 15.00 (PRSTIĆI 2) i 16.00 sati (LIMAČI 2)