Raspored utakmica mlađih kategorija 16.-19.5.

Raspored utakmica mlađih kategorija 16.-19.5.

Datum objave: 16.05.2019

 

                   RASPORED UTAKMICA  od  16. – 19.5.2019.

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL 

         O D R A Đ E N O   K O L O

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

 

        25. kolo,  1. HNL         

19.5.2019. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK  INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK MEĐIMURJE        

Početak utakmica 10.00 sati (pioniri)  i 11.45 sati (kadeti)

 

.........................................................................................................................................................................

                                                          KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

          28. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        19.5.2019. (NEDJELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK  INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK KARLOVAC          

Početak utakmice 16.30 sati (kadeti)  i  18.30 sati (juniori)

 

..................................................................................................................................................................

                                                   P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        32. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

18.5.2019. (SUBOTA)

        ZG-TRNJE: NK TRNJE  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                    

Početak utakmice 10.00 (ml. pioniri) i 11.15 sati (st. pioniri)

 

 

..................................................................................................................................................................

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2

 

24. kolo, 1. Liga NSZŽ                                          

19.5.2019. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK ZELINA             

        Početak utakmice 14.30 (mlađi pioniri 2)

 

..........................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   3 

 

23. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        18.5.2019. (SUBOTA)

OBREZINA: NK  MLADOST (OB)  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ II             

         Početak utakmice 9.00 (mlađi pioniri 3)   

 

.........................................................................................................................................................................                                  

                                                   PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“  

          PRSTIĆI  1

 

        1. kolo, Play off, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        18.5.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK DINAMO (J)           

        Početak utakmice 11.00 (PRSTIĆI 1)  

 

          LIMAČI  1

 

        1. kolo, Play off, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        17.5.2019. (PETAK)

        VELIKA  GORICA: HNK GORICA  II  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ           

        Početak utakmice 20.00 sati (LIMAČI 1)

..................................................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

          PRSTIĆI  2

 

        1. kolo, Play off, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        18.5.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  ŠNM NAFTAŠ  IVANIĆ          

        Početak utakmice 9.00 (PRSTIĆI 2)  

 

          LIMAČI  2

 

1. kolo, Play off, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        16.5.2019. (ČETVRTAK)

        DUGO  SELO: NK DUGO  SELO  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ  II  

        Početak utakmice 20.00 sati (LIMAČI 2)

Polazak autobusa 18.00 sati

 

LIMAČI  2

 

2. kolo, Play off, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        18.5.2019. (SUBOTA)

        JASKA: NK JASKA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ  II  

        Početak utakmice 10.00 sati (LIMAČI 2)

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  3 – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

 PRSTIĆI  3    

                              

          12. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

18.5.2019. (SUBOTA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK  INTER-ZAPREŠIĆ 3  vs  NK OLIMP                

Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 3)  

 

LIMAČI  3

 

        12. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

18.5.2019. (SUBOTA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK  INTER-ZAPREŠIĆ 3  vs  NK DINAMO (J)                

Početak utakmice 12.00 (LIMAČI 3)  

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  4 – LIMAČI  4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ    

           PRSTIĆI  4

 

        12. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

19.5.2019. (NEDJELJA)

BRDOVEC: NK  BSK (B)  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 4                   

Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 4)