Raspored utakmica mlađih kategorija 6.-8.4.

Raspored utakmica mlađih kategorija 6.-8.4.

Datum objave: 04.04.2019

 

                     RASPORED UTAKMICA  od  6. – 8.4.2019.

 

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL 

        

        20. kolo,  1. HNL         

6.4.2019. (SUBOTA)

        PULA (Veli Vrh): NK ISTRA 1961  vs  NK  INTER-ZAPREŠIĆ        

Početak utakmice 14.00 sati

Polazak autobusa 08.30 sati

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

             

        21. kolo,  1. HNL         

7.4.2019. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  GNK DINAMO   

Početak utakmica 10.00 sati (pioniri)  i 11.45 sati (kadeti)

 

.........................................................................................................................................................................

                                                          KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

         J U N I O R I  2

 

         22. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        7.4.2019. (NEDJELJA)

        JASTREBARSKO (VOJARNA): NK VINOGRADAR  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ          

Početak utakmice 14.00 sati (juniori)             

 

         

          KADETI  2

 

        22. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        8.4.2019. (PONEDJELJAK)

        JASTREBARSKO (VOJARNA): NK VINOGRADAR  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ          

Početak utakmice 17.00 sati (kadeti)                

 

..................................................................................................................................................................

                                                   P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        25. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

6.4.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK SESVETE              

Početak utakmice 10.00 (ml. pioniri) i 11.15 sati (st. pioniri)

 

..................................................................................................................................................................

                                                            NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2

17. kolo, 1. Liga NSZŽ                                          

7.4.2019. (NEDJELJA)

        JASTREBARSKO: NK JASKA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ         

        Početak utakmice 16.00 (mlađi pioniri 2)

 

..........................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   3

 

16. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        6.4.2019. (SUBOTA)

KERESTINEC: NK TOP  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ      

         Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 3)   

 

 

.........................................................................................................................................................................                                   

                                                   PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

 

        12. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

        7.4.2019. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK DINAMO (J)          

        Početak utakmice 15.00 (PRSTIĆI 1) i 16.00 sati (LIMAČI 1)

 

..................................................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

 

12. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

        6.4.2019. (SUBOTA)

        DUGO SELO: NK DUGO SELO  II  vs  INTER-ZAPREŠIĆ  II   

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 2) i 11.30 sati (LIMAČI 2)

Polazak autobusa 08.00 sati