Raspored utakmica mlađih kategorija 30.5.-6.6.2019.

Raspored utakmica mlađih kategorija 30.5.-6.6.2019.

Datum objave: 31.05.2019

 

                   RASPORED UTAKMICA  od  30.5. – 6.6.2019.

..........................................................................................................................................................................

                                                 J U N I O R I  1 -  1. HNL 

         

          P A U Z A

..................................................................................................................................................................

                                                           KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

      

        P A U Z A

.........................................................................................................................................................................

                                                          KADETI  2  – SREDIŠTE ZAGREB

       

          KADETI  2 

 

          30. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        2.6.2019. (NEDJELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK LUČKO             

Početak utakmice 15.30 sati (kadeti)   

 

..................................................................................................................................................................

                                                   P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        34. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

1.6.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK LUČKO                   

Početak utakmice 10.00 (ml. pioniri) i 11.15 sati (st. pioniri)    

 

 

..................................................................................................................................................................

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2

 

26. kolo, 1. Liga NSZŽ                                          

1.6.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK KURILOVEC                

        Početak utakmice 14.30 (mlađi pioniri 2)

 

..........................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   3 

 

25. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        2.6.2019. (NEDJELJA)

ŠENKOVEC: NK SUTLA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ          

         Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 3)   

 

..........................................................................................................................................................                               

                                                   PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“  

          PRSTIĆI  1

 

        3. kolo, Play off, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        4.6.2019. (UTORAK)

        DUGO  SELO: NK DUGO  SELO  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ              

        Početak utakmice 19.00 (PRSTIĆI 1)  

        Polazak autobusa 16.45 sati

 

          LIMAČI  1

 

        3. kolo, Play off, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        30.5.2019. (ČETVRTAK)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK NAFTAŠ  IVANIĆ          

        Početak utakmice 19.30 sati (LIMAČI 1)

..............................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

         PRSTIĆI  2

 

        3. kolo, Play off, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        3.6.2019. (PONEDJELJAK)

        JASKA (VOJARNA): NK VINOGRADAR  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ  II             

        Početak utakmice 19.00 (PRSTIĆI 2)  

 

          LIMAČI  2

 

        3. kolo, Play off, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        30.5.2019. (ČETVRTAK)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  II  vs NK BREGANA 

        Početak utakmice 18.30 sati (LIMAČI 2)

 

LIMAČI  2

 

        4. kolo, Play off, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        4.6.2019. (UTORAK)

        BREGANA: NK BREGANA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ  II      

        Početak utakmice 19.30 sati (LIMAČI 2)

..............................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  3 – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

 PRSTIĆI  3

                                   

         14. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

5.6.2019. (SRIJEDA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 3  vs  NK PUŠĆA                   

Početak utakmice 18.30 (PRSTIĆI 3) 

 

LIMAČI  3

 

        14. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

6.6.2019. (ČETVRTAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 3  vs  NK PUŠĆA                   

Početak utakmice 18.30 (LIMAČI 3) 

..............................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  4 – LIMAČI  4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ    

         PRSTIĆI  4

 

        14. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

5.6.2019. (SRIJEDA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 4  vs  NK SUTLA                    

Početak utakmice 19.30 (PRSTIĆI 4) 

 

LIMAČI  4

 

        14. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

6.6.2019. (ČETVRTAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 4  vs  NK BISTRA                   

Početak utakmice 19.30 (LIMAČI 4) 

..............................................................................................................................................

 

PRSTIĆI – TURNIR „KUSTOŠIJA“  i  TURNIR „PUŠĆA“

LIMAČI   – TURNIR „PUŠĆA“