Raspored utakmica mlađih kategorija 25.-28.5.2019.

Raspored utakmica mlađih kategorija 25.-28.5.2019.

Datum objave: 23.05.2019

 

                   RASPORED UTAKMICA  od  25. – 28.5.2019.

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL 

         O D R A Đ E N O   K O L O

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

 

        26. kolo,  1. HNL         

26.5.2019. (NEDJELJA)

        ZG-VESLAČKA: NK  ZAGREB  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ            

Početak utakmica 10.00 sati (pioniri)  i 11.45 sati (kadeti)

.........................................................................................................................................................................

                                                          KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

          29. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        26.5.2019. (NEDJELJA)

ZG-ŠPANSKO: NK  ŠPANSKO  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ             

Početak utakmice 10.00 sati (kadeti)  i  12.00 sati (juniori)

..................................................................................................................................................................

                                                   P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – SREDIŠTE ZAGREB

          P I O N I R I  2

 

        33. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

27.5.2019. (PONEDJELJAK)

        ZG-KUSTOŠIJA: NK KUSTOŠIJA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                    

Početak utakmice 20.00 sati (st. pioniri)

 

         MLAĐI PIONIRI  1

 

TURNIR ML. PIONIRI – „DARKO MATEŠA“ – SIGET  24.–26.5.2019. (petak–nedjelja)

 

        33. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

28.5.2019. (UTORAK)

        ZG-KUSTOŠIJA: NK KUSTOŠIJA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                   

Početak utakmice 19.00 (ml. pioniri)   

 

..................................................................................................................................................................

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2

 

25. kolo, 1. Liga NSZŽ                                          

26.5.2019. (NEDJELJA)

        BISTRA: NK BISTRA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                

        Početak utakmice 11.00 (mlađi pioniri 2)

..........................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   3 

 

24. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        25.5.2019. (SUBOTA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK BREGANA      

         Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 3)   

.........................................................................................................................................................................                                  

                                                   PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“  

          PRSTIĆI  1

        2. kolo, Play off, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        25.5.2019. (SUBOTA)

        VRBOVEC: NK VRBOVEC  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ              

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 1)  

Polazak autobusa 8.00 sati

 

          LIMAČI  1

        2. kolo, Play off, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        27.5.2019. (PONEDJELJAK)

        ŠILJAKOVINA: NK BUNA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ           

        Početak utakmice 19.00 sati (LIMAČI 1)

..................................................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

          PRSTIĆI  2

        2. kolo, Play off, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        26.5.2019. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK  OLIMP          

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 2)  

 

          LIMAČI  2

4. kolo, Play off, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        27.5.2019. (PONEDJELJAK)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  II  vs NK DUGO  SELO 

        Početak utakmice 19.00 sati (LIMAČI 2)

 

LIMAČI  2                                     

5. kolo, Play off, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        28.5.2019. (UTORAK)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  II  vs  NK JASKA  

        Početak utakmice 19.00 sati (LIMAČI 2)

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  3 – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

 PRSTIĆI  3                                    

          13. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

26.5.2019. (NEDJELJA)

ŠENKOVEC: NK SUTLA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 3                   

Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 3)  

 

LIMAČI  3

        13. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

26.5.2019. (NEDJELJA)

BISTRA: NK  BISTRA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 3                   

Početak utakmice 9.30 (LIMAČI 3)  

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  4 – LIMAČI  4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ    

           PRSTIĆI  4

        13. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

25.5.2019. (SUBOTA)

ZDENCI: NK  OLIMP  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 4                   

Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 4)  

 

LIMAČI  4

        13. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

26.5.2019. (NEDJELJA)

JAKOVLJE: NK  DINAMO (J)  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 4                   

Početak utakmice 11.00 (LIMAČI 4)