dinamo_160819

PROLAZ U KUPU, SLIJEDI DINAMO

Datum objave: 02.11.2019

Nogometaši Intera plasirali su se u četvrtfinale Kupa Hrvatske. U Puli su pobijedili Istru 1961 rezultatom 2:1. Naša momčad povela je pogotkom Grgića u 19. minuti, a u 21. izjednačio je Ivančić. Pogodak za pobjedu i prolaz postigao je Postonjski iz slobodnog udarca u 76. minuti. Tako je Inter na tragu prošle sezone, kada je stigao do polufinala, u kojem ga je porazila Rijeka.

Inter je ušao u finu seriju i već je četiri uzastopne utakmice bez poraza. Nanizao je remije s Istrom i Osijekom (prvenstvo), te pobjede nad Varaždinom (također prvenstvo) i Istrom (kup). Trener Samir Toplak može biti zadovoljan sve većom konkurentnošću koju iskazuje njegova momčad, ali i zabrinut zbog ozljeda Grgića i Serderova, koji su u Puli već tijekom prvog poluvremena morali napustiti igru.

Ždrijeb četvrtfinala Kupa bit će održan 4. studenoga, a naša momčad sada se okreće Hrvatski Telekom Prvoj ligi, u čijem 14. kolu gostuje kod Dinama. Igra se u subotu 2. studenoga s početkom u 15 sati.

Inter je u Puli igrao u sljedećem sastavu: Frelih, Galić, Tatomirović, Grgić (od 36. Savić), Čeliković, Mazalović, Mlinar, Bosec, Ljubić (od 69. Postonjski), Mitrović, Serderov (od 32. Mamut). (I.P.)