gorica_220719

PORAZ OD ISTRE

Datum objave: 29.07.2019

Inter je u 2. kolu Hrvatski Telekom Prve lige na svom terenu poražen od Istre 1961. Puljani su upisali pobjedu 2:0, a oba pogotka u završnici je utakmice postigao Ćuže.

Naša momčad u otvaranju je igre imala dvije dobre akcije, ali Mamut nije uspio zatresti mrežu nakon proigravanja Čelikovića, odnosno Coneva.

U 56. minuti Mamutov udarac obranio je vratar gostiju Majkić, a ubrzo je na suprotnoj strani Frelih zaustavio šut Fuentesa. U 70. minuti odličnu priliku imao je Serderov, ali Majkić je opet dobro reagirao i osujetio taj pokušaj. Zatim je uslijedilo završnih desetak minuta, u kojima je Ćuže iskoristio loše reakcije Interove obrane, te nakon efektnih poteza postigao pogotke u 83. minuti, te u trećoj minuti sučeve nadoknade. Interu nije pomogla ni činjenica da je Istra od 84. minute igrala bez isključenog Galilee.

INTER: Frelih, Galić (od 88. Postonjski), Tatomirović, Grgić, Čeliković, Mazalović, Mlinar, Bosec (od 70. Mitrović), Conev, Serderov, Mamut.

ISTRA 1961: Majkić, Grujević, Tomašević, Bosančić, Pavić, Galilea, Gržan (od 77. Munivrana), Ivančić, Regan, Ćuže, Fuentes (od 63. Perić-Komšić).

Sudac: Strukan (Split). (I.P.)