Raspored utakmica mlađih kategorija 12.-14.10.2019.

Raspored utakmica mlađih kategorija 12.-14.10.2019.

Datum objave: 10.10.2019

 

                     

                   RASPORED UTAKMICA  od  12. – 14.10.2019.

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL 

    

       R E P R E Z E N T A T I V N A    P A U Z A       

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

 

 

        9. kolo,  1. HNL         

13.10.2019. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava: NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK SOLIN              

Početak utakmica 15.30 sati (pioniri)  i 17.15 sati (kadeti)

 

..........................................................................................................................................................................

                                                          KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

 

          8. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        13.10.2019. (NEDJELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava: NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs NK TRNJE                  

Početak utakmice 10.00 sati (kadeti 2)  i  12.00 sati (juniori 2)

 

..........................................................................................................................................................................

                                                   P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – NSZŽ

 

        7. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

12.10.2019. (SUBOTA)

        SAMOBOR: NK SAMOBOR  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ              

Početak utakmice 10.00 (ml. pioniri) i 11.15 sati (st. pioniri)

 

..........................................................................................................................................................................

                                                          NSVG  – MLAĐI  P I O N I R I   2

 

O D G O Đ E N O     K O L O                                        

 

..........................................................................................................................................................................                                

                                                      NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I  3 

 

 

7. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        12.10.2019. (SUBOTA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ   vs  NK JAMNICA          

         Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 3)   

                        

.........................................................................................................................................................................                                   

                                                   PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

 

        7. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

        12.10.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  VS  ŠNM NAFTAŠ  IVANIĆ                   

        Početak utakmice 11.00 (PRSTIĆI 1) i 12.00 sati (LIMAČI 1)

 

..................................................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

 

6. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        12.10.2019. (SUBOTA)

        VELIKA  MLAKA: NK GORICA VM  vs  NK  INTER-ZAPREŠIĆ  II       

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 2)

 

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  3  i 4 – LIMAČI  3 i 4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

 

PRSTIĆI  3 i 4

 

          4. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

14.10.2019. (PONEDJELJAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK NTER-ZAPREŠIĆ 3  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 4                 

Početak utakmice 19.00 sati (PRSTIĆI 3 i PRSTIĆI 4) 

 

 

LIMAČI 3 i  4

 

          4. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

12.10.2019. (SUBOTA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK NTER-ZAPREŠIĆ 3  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 4                 

Početak utakmice 13.30 sati (LIMAČI 3 i LIMAČI 4)