Raspored utakmica mlađih kategorija 4.-8.10.2019.

Raspored utakmica mlađih kategorija 4.-8.10.2019.

Datum objave: 04.10.2019

 

                     

                   RASPORED UTAKMICA  od  4. – 8.10.2019.

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL 

       6. kolo,  1. HNL         

5.10.2019. (SUBOTA)

        DUBRAVA ŠRC GRANA KLAKA: NK SESVETE  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                              

Početak utakmice 15.30 sati

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

        8. kolo,  1. HNL         

6.10.2019. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava: NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK SESVETE               

Početak utakmica 10.00 sati (pioniri)  i 11.45 sati (kadeti)

 

..........................................................................................................................................................................

                                                          KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

 

          7. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        5.10.2019. (SUBOTA)

VELIKA GORICA: HNK GORICA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                  

Početak utakmice 10.00 sati (kadeti 2)  i  12.00 sati (juniori 2)

 

..........................................................................................................................................................................

                                                   P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – NSZŽ

 

        6. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

5.10.2019. (SUBOTA)

         ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK JASKA              

Početak utakmice 10.00 (ml. pioniri) i 11.15 sati (st. pioniri)

 

..........................................................................................................................................................................

                                                          NSVG MLAĐI  P I O N I R I   2

 

6. kolo, 1. Liga NSVG                                         

5.10.2019. (SUBOTA)

        RAKITJE: NK TIGAR  RAKITJE vs NK INTER-ZAPREŠIĆ  II            

        Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 2)

 

 

7. kolo, 1. Liga NSVG                                         

8.10.2019. (UTORAK)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  II  vs  NK RAKOV POTOK         

        Početak utakmice 11.00 (mlađi pioniri 2)

 

..........................................................................................................................................................................                                  

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I  3 

 

6. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        6.10.2019. (NEDJELJA)

OBREZINA: NK MLADOST  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ           

         Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 3)    

 

.........................................................................................................................................................................                                   

                                                   PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

 

        6. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

        5.10.2019. (SUBOTA)

        ZDENCI: NK OLIMP  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                 

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 1) i 11.30 sati (LIMAČI 1)

 

..................................................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

 

5. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        6.10.2019. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  II  vs  NK BISTRA      

        Početak utakmice 15.00 (PRSTIĆI 2) i 16.00 sati (LIMAČI 2)

 

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  3 – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

 

          3. kolo Gradska liga – NSZ                                                          

6.10.2019. (NEDJELJA)

SAVSKI  MAROF: NK SAVSKI MAROF  vs  NK NTER-ZAPREŠIĆ 3                 

Početak utakmice 14.00 sati ((PRSTIĆI 3) i 15.00 sati (LIMAČI 3)

 

 

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  4 – LIMAČI  4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ    

 

PRSTIĆI  4

 

          3. kolo Gradska liga – NSZ                                                          

8.10.2019. (UTORAK)

ZDENCI: NK OLIMP  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 4                 

Početak utakmice 10.00 sati ((PRSTIĆI 4)  

 

LIMAČI  4

 

        3. kolo Gradska liga – NSZ                                                          

8.10.2019. (UTORAK)

ŠENKOVEC: NK SU-LA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 4                 

Početak utakmice 10.00 sati ((LIMAČI 4)