osijek050819

ODLIČNO POLUVRIJEME PREMALO

Datum objave: 05.08.2019

Nogometaši Intera pretrpjeli su poraz u utakmici 3. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Osijek je na svom terenu svladao našu momčad 3:1.

Inter je odigrao odlično prvo poluvrijeme. Uspješno je razbijao napade domaćina, stvarao prilike, Postonjski je pogodio gredu... U 21. minuti Inter je i poveo, Serderov je glavom smjestio loptu u mrežu nakon Bosecova ubačaja s desne strane. Realno, Zaprešićani su na odmor mogli otići i s većom prednošću.

U drugom poluvremenu – potpuno druga priča. Osijek je bivao sve opasniji, a u 68. minuti Bočkaj je iskoristio nepažnju Galića i izjednačio. Tu je naša momčad doživjela šok, pa minutu potom dozvolila Kleinheisleru da dovede Osječane u vodstvo. Konačnih 3:1 postavio je Mance u 75. minuti.

OSIJEK: Ivušić, Škorić, Šutalo, Majstorović, Šorša, Bočkaj, Žaper (od 52. Lopa), Pilj (od 81. Mioč), Talys (od 46. Kleinheisler), Marić, Mance.

INTER: Frelih, Galić, Tatomirović, Grgić, Čeliković, Mazalović, Mlinar (od 75. Tchuameni), Postonjski, Bosec, Conev (od 60. Mitrović), Serderov (od 75. Mamut).

Sudac: Vidulin (Kanfanar). (I.P.)