lokomotiva220120

INTER U FINALU ARENA CUPA

Datum objave: 23.01.2020

Inter se plasirao u finale Arena Cupa! Naša momčad u 3. kolu natjecanja u skupini u Medulinu je svladala zagrebačku Lokomotivu 1:0. Tako je Inter zaključio skupinu kao pobjednik sa sedam bodova, Lokomotiva je prikupila šest. Drava tri, a Khangarid jedan bod. Inter će finale igrati u nedjelju 26. siječnja u Puli s početkom u 14.30 sati, a suparnik će biti Istra 1961 ili Gorica. To će biti poznato nakon završnih utakmica u drugoj skupini. Podsjećamo, Inter je prije dvije godine osvojio Arena Cup...

Pogodak odluke protiv Lokomotive postigao je Mamut u 67. minuti, nakon akcije Coneva i Mitrovića. Inter se već u prvom poluvremenu nametnuo kao bolja momčad, ali u prvih 45 minuta nije bilo realizacije unatoč nekoliko stvorenih prilika. Primjerice, dvaput je ozbiljno zaprijetio Serderov... Lokomotiva je na startu nastavka imala vratnicu Kastratija, ali Inter je znao uzvratiti i pogotkom Mamuta doći do trijumfa. Valja napomenuti kako je za Lokomotivu u drugom poluvremenu zaigrao Ivan Čeliković, zaslužni Interov nogometaš, koji je ove zime zime preselio iz Zaprešića na Kajzericu...

Sastav: Hadžikić, Rom, Savić, Van Bruggen, Bosec, Postonjski (kapetan), Mlinar, Mitrović, Conev, Serderov, Mamut. Još su igrali: Zamouri, Soldo, Benčić, Tatomirović, Vušković. (I.P.)