Raspored utakmica mlađih kategorija 19.-25.4.2019.

Raspored utakmica mlađih kategorija 19.-25.4.2019.

Datum objave: 18.04.2019

 

                     RASPORED UTAKMICA  od  19. – 25.4.2019.

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL 

 

        PRIJATELJSKA UTAKMICA - 19.4.2019. (PETAK)  

         NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK SLAVEN  BELUPO               

 Početak utakmica 13.00 sati (juniori)  

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

             

        PRIJATELJSKA UTAKMICA - 19.4.2019. (PETAK)

        NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK SLAVEN  BELUPO               

        Početak utakmica 10.00 sati (pioniri)  i 11.30 sati (kadeti)

 

.........................................................................................................................................................................

                                                          KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

          20. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        19.4.2019. (PETAK)

DUGO SELO: NK DUGO  SELO  vs  INTER-ZAPREŠIĆ          

Početak utakmice 10.00 sati (kadeti)  i  12.00 sati (juniori)             

Polazak autobusa 08.00 sati

 

 

          24. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        25.4.2019. (ČETVRTAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK BUZIN          

Početak utakmice 15.00 sati (kadeti)  i  17.00 sati (juniori)             

 

..................................................................................................................................................................

                                                   P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        28. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

24.4.2019. (SRIJEDA)

        ZG-PEŠČENICA: NK HAŠK  vs NK INTER-ZAPREŠIĆ                 

Početak utakmice 16.00 (ml. pioniri) i 17.15 sati (st. pioniri)

 

 

PIONIRI 2005. godište –TURNIR VUKOVAR

       25. - 28.4.20139.  (četvrtak – nedjelja)                                 

Polazak autobusa 11.00 sati

..................................................................................................................................................................

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2

19. kolo, 1. Liga NSZŽ                                          

20.4.2019. (SUBOTA)

        ZDENCI: NK VATROGASAC  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ            

        Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 2)

 

 

21. kolo, 1. Liga NSZŽ                                          

25.4.2019. (ČETVRTAK)

        V. GORICA: HNK GORICA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ            

        Početak utakmice 18.00 (mlađi pioniri 2)

 

..........................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   3 

19. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        19.4.2019. (PETAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK SAMOBOR        

         Početak utakmice 17.30 (mlađi pioniri 3)   

 

.........................................................................................................................................................................                                   

                                                   PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

 

        14. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        20.4.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK JASKA            

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 1) i 11.30 sati (LIMAČI 1)

 

..................................................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

 

14. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        20.4.2019. (SUBOTA)

        VUKOVINA: NK BAN JELAČIĆ  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ  II   

        Početak utakmice 14.00 (PRSTIĆI 2) i 15.30 sati (LIMAČI 2)

 

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  3 – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

           PRSTIĆI  3

                                                       

          8. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

24.4.2019. (SRIJEDA)

SAVSKI MAROF: NK SAVSKI  MAROF  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 3                

Početak utakmice 18.00 sati.

 

           LIMAČI  3

                                                       

          8. kolo Gradska liga – NSZ                                                          

23.4.2019. (UTORAK)

SAVSKI MAROF: NK SAVSKI  MAROF  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 3                

Početak utakmice 18.00 sati.       

                            

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  4 – LIMAČI  4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ    

 

          O D R A Đ E N O  K O L O