Tri Boda

Tri Boda

Datum objave: 05.12.2020

Inter je pobjednički odradio posao u utakmici 16. kola Druge lige. Naša momčad u Zaprešiću je, na sniježnom terenu, svladala drugu Hajdukovu momčad 3:1. Splićani su nakon prvog poluvremena bili u vodstvu, ali u nastavku je stigla odlična Interova igra i tri gola za sva tri boda.
Hajduk je došao u vodstvo u 22. minuti pogotkom Krekovića i prednost zadržao do odlaska na odmor. No, u drugo poluvrijeme Interov sastav ušao je odlučan da napravi preokret. On je najavljen Zdunićevim pogotkom za izjednačenje u 53. minuti. Ubrzo, 12 minuta kasnije, Soldo je poentirao za vodstvo 2:1, a konačan rezultat postavio je Dobrić u 71. minuti sigurnim udarcem s bijele točke.
Tako je Inter, kojeg do kraja polusezone još čeka gostovanje u Sesvetama, ovaj put dobru igru uspio konkretizirati i osvajanjem bodova. Ne treba ni napominjati koliko ovaj trijumf, osim u bodovnom, znači i u psihološkom smislu... (I.P.)