BOD U IGRI S GORICOM

POBJEDA U PULI!

Datum objave: 14.05.2019

Nogometaši Intera i sljedeće sezone igrat će prvoligaški nogomet! Naša momčad pobijedila je Istru 1961 u Puli, bilo je 1:0 za Inter, a pogodak odluke postigao je Serderov u 36. minuti. Tako je sastav Samira Toplaka u najvažnijem trenutku reagirao na pravi način i trijumfom u 34. kolu Hrvatski Telekom Prve lige otklonio sve dvojbe oko statusa prvoligaša.

Inter je odigrao zrelu utakmicu, mreža je ostala netaknuta, a trenutak inspiracije Coneva i Serderova riješio je pitanje pobjednika. U tijeku je bila 36. minuta kada je Conev inteligentno proigrao Serderova, a ruski nogometaš neumoljivo zatresao mrežu domaćina. Bio je to sedmi pogodak Serderova u ovoj polusezoni, koju je obilježio izvrsnim učinkom. Sve je okrunio ovim golom u Puli, pogotkom vrijednim Prve lige. Čestitamo!

Interov sastav: Matković, Šimunec, Buljat (od 74. J. Čeliković), Tatomirović, Bosec, Postonjski, Muhar, Valentić, Brezovec (od 74. Rak), Conev, Serderov (od 90. Mamut). (I.P.)