slaven_230219

POBJEDA U KIDRIČEVU

Datum objave: 25.03.2019

Nogometaši Intera uspješno su odradili gostovanje u Sloveniji. Nastupili su u Kidričevu i svladali domaćeg prvoligaša 2:1. Utakmica u Kidričevu upriličena je tijekom stanke u Hrvatski Telekom Prvoj ligi i donijela je dobru igru naše momčadi.

U prvom poluvremenu svaka je momčad postigla po pogodak. Inter je poveo golom Coneva, koji je iskoristio kvalitetan ubačaj I. Čelikovića i glavom poslao loptu u mrežu. Aluminij je izjednačio pogotkom iz slobodnog udarca pa su momčadi na odmor otišle rezultatski izjednačene.

U drugom poluvremenu naš je sastav postigao pobjedonosni pogodak. Nekić je odličnom loptom proigrao Miškovića, a on izašao pred vratara i postigao pogodak za pobjedu u Sloveniji.

Interov sastav: Matković, Bosec, Šimunec, Buljat, I. Čeliković, Postonjski, Brezovec, Serderov, Conev, Čulina, Mamut. Još su igrali: Kelava, Haramustek, Nekić, Valentić, Ljubić, Luštica, Šlogar, Burzanović, Rak, Mišković, Grdenić. (I.P.)