nova_oprema

POBJEDA NAD CIBALIJOM

Datum objave: 30.08.2020

Nogometaši Intera upisali su drugu pobjedu u 2. HNL. Na svom su terenu svladali Cibaliju 2:0., nakon čega imaju maksimalnih šest bodova iz dvije utakmice. Podsjećamo, na startu sezone svladan je Solin, a utakmica 2. kola protiv Rudeša odgođena je za 5. rujna, kada će naša momčad gostovati u zapadnom dijelu Zagreba.

Inter je protiv Cibalije poveo već u 2. minuti, kada je Šroler odlično izveo slobodan udarac, te zatresao mrežu Vinkovčana. U 30. minuti postavljeno je konačnih 2:0. Raspoloženi Šroler fino je ubacio u kazneni prostor, a tamo Mamut odlično pucao glavom i postigao pogodak. U drugom poluvremenu gosti su bezuspješno pokušavali smanjiti zaostatak, a Inter bez većih stresova održao prednost i upisao novu pobjedu.

INTER: Matković, L. Uzelac (Barić), Nekić, Grgić, Bosec, Dunić (M. Uzelac), Mazalović, Goričan (Mi. Benčić), Šroler, Vranjković (Abramović), Mamut. (I.P.)