slaven_230219

VELIKI BODOVI IZ KOPRIVNICE!

Datum objave: 24.02.2019

Nogometaši Intera ostvarili su vrlo bitnu pobjedu u Koprivnici, svladali su Slaven Belupo 1:0 pogotkom Serderova. Riječ je o utakmici 22. kola Hrvatski Telekom Prve lige, ogledu u kojoj je naša momčad pokazala pobjedničku stranu i osvojila tri boda od velikog značaja.

Inter nije u utakmicu ušao na željeni način, pa je u prvom poluvremenu vratar Matković zapaženim intervencijama čuvao našu mrežu. No, kako je igra odmicala, a naročito u drugom poluvremenu, momčad Samira Toplaka sve je više iskazivala vrline.

Sve to okrunjeno je u 68. minuti, kada je Serderov izveo izvrstan prodor, vještim driblinzima nadmudrio pratnju i mirno poslao loptu u mrežu. Za pogodak vrijedan velika tri boda!

Imao je Inter u nastavku još pokušaja, poput onih Muhara i Raka, ali ti udarci nisu završili u mreži. Nije bitno, jer pogodak Serderova bio je dovoljan za ovu kapitalnu pobjedu...

S. BELUPO: Filipović, Karamarko, Nowak, Šarlija, Delić, Čanađija, Vidović (od 83. Mladen), Bačelić Grgić, Puclin (od 76. Bogojević), Jelić (od 65. Mendy), Menalo.

INTER: Matković, Bosec, Tatomirović, J. Čeliković, Valentić, Postonjski, Muhar, Serderov (od 87. Luštica), Rak, Čulina (od 89. Ajayi), Kaluđerović (od 59. Mišković).

Sudac: Gabrilo (Split). (I.P.)