nova_oprema

TRI POGOTKA DRAGOVOLJCU

Datum objave: 24.08.2020

Inter nije u predviđenom terminu igrao utakmicu 2. kola Druge lige protiv Rudeša. Zbog problema s koronom u tom klubu, gostovanje kod Rudešana odgođeno je za 5. rujna, a naša momčad minule subote odigrala je pripremni dvoboj protiv kombiniranog sastava Hrvatskog dragovoljca. Igralo se u Zaprešiću, a Inter je upisao pobjedu 3:1.

Gosti su poveli u 35. minuti golom Ivančića, a izjednačio je u 45. Vranjković. Početni dio drugog poluvremena donio je finu igru naše postave, što su M. Uzelac i Abramović okrunili pogocima za konačnih 3:1.

Interov sastav: Matković, L. Uzelac, Nekić, Grgić, Bosec, Mazalović, Dunić, Šroler, Goričan, Mamut, Vranjković. Još su igrali: Križanović, Barić, M. Uzelac, Soldo, Mi. Benčić, Abramović.

Inter će sljedeću ligašku utakmicu odigrati u petak 28. kolovoza, kada će, s početkom u 20 sati, biti domaćin Cibaliji... (I.P.)