Raspored utakmica mlađih kategorija 7.-8.12.2019.

Raspored utakmica mlađih kategorija 7.-8.12.2019.

Datum objave: 06.12.2019

 

                   RASPORED UTAKMICA  od  7. – 8.12.2019.

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL 

 

 

        14. kolo,  1. HNL                   

        8.12.2019. (NEDJELJA)    

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  HNK HAJDUK                 

Početak utakmica 12.00 sati (juniori)   

 

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

 

 

        15. kolo,  1. HNL         

8.12.2019. (NEDJELJA)

        PULA: NK ISTRA  1961  vs  NK  NTER-ZAPREŠIĆ      

Početak utakmica 13.30 sati (pioniri)  i 15.15 sati (kadeti)

Polazak autobusa 8.00 sati

 

 

..........................................................................................................................................................................

                                                  KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

 

 

          ZAVRŠETAK  JESENSKOG  DIJELA  LIGE

 

..........................................................................................................................................................................

                                                   P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – NSZŽ

 

 

 

          ZAVRŠETAK  JESENSKOG  DIJELA  LIGE

        

..........................................................................................................................................................................

                                               NSVG  – MLAĐI  P I O N I R I   2

 

 

ZAVRŠETAK  JESENSKOG  DIJELA  LIGE

 

 

.........................................................................................................................................................................                                  

                                                      NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I  3 

 

 

 ZAVRŠETAK  JESENSKOG  DIJELA  LIGE

 

                       

.........................................................................................................................................................................                                   

                                                             PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

 

 

         ZAVRŠETAK  JESENSKOG  DIJELA  LIGE

 

..................................................................................................................................................................

                                                      PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

 

 

ZAVRŠETAK  JESENSKOG  DIJELA  LIGE

 

……...................................................................................................................................................................        

                                            PRSTIĆI  3  – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ    

 

 

ZAVRŠETAK  JESENSKOG  DIJELA  LIGE

 

 

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  4 – LIMAČI  4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

 

 

ZAVRŠETAK  JESENSKOG  DIJELA  LIGE