gorica_inter_131219

BOD IZ VELIKE GORICE

Datum objave: 14.12.2019

Inter je polusezonu zaključio osvojenim bodom u Velikoj Gorici. Utakmica je okončana rezultatom 1:1, a odigrana je u sklopu 19. kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Domaćin je poveo već u 1. minuti pogotkom Zwolinskog, a Inter tako primio još jedan munjevit gol na samom početku te skupo platio dekoncentriran ulazak u utakmicu. Na startu drugog poluvremena Mitrović je u kratkom roku izborio dva žuta kartona i isključenje Muhammeda, nakon čega je naša momčad u potpunosti preuzela konce igre. Redao je Inter dobre akcije, stvarao i promašivao prilike. Ipak, u 69. minuti Mlinar je glavom proigrao Coneva, koji je mirno poslao loptu u mrežu za izjednačenje i konačan rezultat.

Pred kraj utakmice velika prilika ukazala se Bariću, ali odlični vratar Kahlina zaustavio je njegov udarac.Treba istaknuti kako je Interov čuvar mreže Matković odigrao 200. prvoligašku utakmicu, a loša je vijest teža ozljeda Tchuamenija.

Trener Samir Toplak:

-Ne pamtim da smo imali toliko kadrovskih problema kao uoči ove utakmice. Pribojavao sam se teškog stradanja, a sada opravdano žalimo za pobjedom. Drago mi je da smo polusezonu okončali u pozitivnom tonu, osvojivši po bod u utakmicama s Hajdukom i Goricom. Sada slijedi odmor, ali i neophodan remont momčadi...

INTER: Matković, Tatomirović, Grgić, Soldo, Bosec, Mlinar, Mazalović, Barić, Conev, Mitrović (od 72. Tchuameni, od 79. Bilobrk), Mamut. (I.P.)