Raspored utakmica mlađih kategorija 3.-4.10.

Raspored utakmica mlađih kategorija 3.-4.10.

Datum objave: 02.10.2020

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL 

 

        8. kolo,  1. HNL         

3.10.2020. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  HNK HAJDUK  

Početak utakmice 12.00 sati (juniori)

 

...................................................................................................................................................................................

                                                          KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

          7. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

        4.10.2020. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ    vs  NK PREČKO            

 Početak utakmice 11.30 sati (kadeti 2)  i  9.30 sati (juniori 2)

 

...................................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

 

        8. kolo,  1. HNL         

       4.10.2020. (NEDJELJA)

        NEDELIŠĆE: NK MEĐIMURJE  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ              

Početak utakmica 10.00 sati (pioniri)  i 11.45 sati (kadeti)

Polazak autobusa 7.30 sati

 

...................................................................................................................................................................................                      

                                                                       P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – NSZŽ

 

       7. kolo, 1. NL – NSZŽ  

      4.10.2019. (NEDELJA)

       ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK NAFTAŠ IVANIĆ                           

Početak utakmice 16.00 (ml. pioniri) i 17.30 sati (st. pioniri)

 

....................................................................................................................................................................................

                                                                            MLAĐI PIONIRI  2 – NSZŽ

 

         5. kolo, 2. NL – NSZŽ  

3.10.2020. (SUBOTA)

SOP HRUŠČICA: NK RUGVICA 1976  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                        

Početak utakmice 10.00 (ml. Pioniri 2)             

Polazak autobusa 8.15 sati

...................................................................................................................................................................................

 NSVG – MLAĐI  P I O N I R I   3 

 

7. kolo, 1. Liga NSVG GRUPA  „B“                                                

        4.10.2020. (NEDJELJA)

DONJI STUPNIK: NK STUPNIK  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ            

         Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 3)  

 

...................................................................................................................................................................................

                                                               PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

 

        S L O B O D N O    K O L O

 

...................................................................................................................................................................................                                                          

                                                      PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

 

5. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                           

        3.10.2020. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  HNK GORICA  II 

        Početak utakmice 9.00 (PRSTIĆI 2) i 10.00 sati (LIMAČI 2)

 

...................................................................................................................................................................................                                                          

                                                  PRSTIĆI  3  – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

 

PRSTIĆI  3  

 

S L O B O D N O    K O L O

 

 

LIMAČI  3

 

          4. kolo Gradska liga – NSZ                                                          

4.10.2019. (NEDELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 3  vs  NK SU-LA                   

Početak utakmice 14.00 sati (LIMAČI 3)

 

.....................................................................................................................................................................................

                                                               LIMAČI  4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

 

          4. kolo Gradska liga – NSZ                                                          

4.10.2019. (NEDELJA)

BRDOVEC: NK BSK (B)  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 4                      

Početak utakmice 10.30 sati (LIMAČI 4)