Raspored utakmica mlađih kategorija 22.-25.11.2019.

Raspored utakmica mlađih kategorija 22.-25.11.2019.

Datum objave: 22.11.2019

 

                   RASPORED UTAKMICA  od  22. – 25.11.2019.

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL 

 

       12. kolo,  1. HNL                   

       22.11.2019. (PETAK)

        MAKSIMIR (umjetna trava): GNK  DINAMO  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                       

Početak utakmica 11.00 sati (juniori)   

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

 

        13. kolo,  1. HNL         

23.11.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  HNK RIJEKA   

Početak utakmica 13.00 sati (pioniri)  i 14.45 sati (kadeti)

 

 

KADETI  1

 

       DRUGI DIO HNK NS ZAGREB          

       27.11.2019. (SRIJEDA)

       MAKSIMIR (umjetna trava): GNK  DINAMO  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                          

Početak utakmice 14.45 sati (kadeti)

 

..........................................................................................................................................................................

                                                  KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

          14. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        23.11.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK HAŠK     

Početak utakmica 18.00 sati (kadeti 2) i 20.00 sati (juniori 2)

 

..........................................................................................................................................................................

                                                   P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – NSZŽ

 

        13. kolo, 1. HNL – NSZŽ  

24.11.2019. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK BREGANA                       

Početak utakmice 11.30 (ml. pioniri) i 10.00 sati (st. pioniri)

        

..........................................................................................................................................................................

                                               NSVG  – MLAĐI  P I O N I R I   2

 

ZAVRŠETAK  JESENSKOG  DIJELA  LIGE

 

.........................................................................................................................................................................                                  

                                                      NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I  3 

 

 ZAVRŠETAK  JESENSKOG  DIJELA  LIGE

 

                       

.........................................................................................................................................................................                                   

                                                             PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

 

         ZAVRŠETAK  JESENSKOG  DIJELA  LIGE

 

..................................................................................................................................................................

                                                      PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

 

ZAVRŠETAK  JESENSKOG  DIJELA  LIGE

 

……...................................................................................................................................................................        

                                            PRSTIĆI  3  – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ    

 

LIMAČI  3

 

        8. kolo Gradska liga – NSZ – zamjena domaćinstva                                                        

       25.11.2019. (PONEDJELJAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 3  vs  NK SAVA (D)                

Početak utakmice 19.00 sati (LIMAČI 3)

 

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  4 – LIMAČI  4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

 

LIMAČI  4

 

        7. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

23.11.2019. (SUBOTA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK NTER-ZAPREŠIĆ 4  vs  NK BSK                  

Početak utakmice 10.00 sati (LIMAČI 4)