frelih_zabio

VRATAR FRELIH ZABIO ZA BOD!

Datum objave: 05.10.2019

Inter je u Puli remizirao 2:2 i osvojio važan bod. Do tog boda stigao je senzacionalnim pogotkom vratara Žige Freliha u četvrtoj minuti sučeve nadoknade. Tako su Istra 1961 i Inter utakmicu 11. kola Hrvatski Telekom Prve lige okončali bez pobjednika. Ali, bod izboren na ovakav način, trebao bi biti veliki vjetar u leđa našoj momčadi.

U samoj završnici igre dosuđen je slobodan udarac za Inter, koji je gubio 1:2. Nije se više imalo što čekati pa je u napad otišao i vratar Frelih. I upravo je on, nakon ubačaja Postonjskog i gužve pred vratima Istre, bio napribraniji i zabio za konačnih 2:2. I za erupciju oduševljenja u Interovom redovima.

Što se tiče cijele utakmice, Inter je bolje otvorio i u 7. minuti poveo. Mitrović je odigrao povratnu loptu Grgiću koji je odmjerenim udarcem zatresao mrežu Istre. Inter je do kraja poluvremena zadržao vodstvo, ali u nastavku je uslijedio Istrin preokret. Ivančić je postigao dva gola, u 47. i 56. minuti. Činilo se da će Puljani sačuvati vodstvo i mirno privesti posao kraju, ali zatim je uslijedila već opisana završnica i Frelihov pogodak za pamćenje.

Interov sastav: Frelih, Galić, Tatomirović, Grgić (od 46. Soldo), Čeliković, Postonjski, Mazalović, Bosec, Conev (od 63. Ljubić), Mitrović (od 79. Tchuameni), Mamut. (I.P.)