INTER OSTVARIO ŽELJENO

Datum objave: 16.05.2021

Nakon remija (1:1) na gostovanju kod Dinama II, Interovi nogometaši ugostili su BSK iz Bijelog Brda i upisali pobjedu 2:1. Na taj način preporođena momčad znalca Ilije Lončarevića dva je kola prije završetka drugoligaškog prvenstva iza sebe ostavila sve brige oko ostanka i u preostale dvije utakmice mirno će moći zaključiti sezonu. Iako je BSK poveo već u 3. minuti pogotkom Dabre, Interova igra bila je dovoljno kvalitetna za preokret. U 41. minuti Marjanović je na drugoj vratnici dočekao loptu i izjednačio, a pobjednički gol postigao je Miljanić u 53. minuti, kada je majstorski izveo slobodan udarac i zatresao mrežu gostiju. Bilo je to dovoljno za novi trijumf, uz uzburkanu situaciju na travnjaku u 85. minuti, kada je kapetan Mazalović dobio drugi žuti karton, a trener gostiju Steinbruckner isključen. Nekoliko minuta ranije gostima je isključen, također zbog dva žuta kartona, Gbane. Inter u preostale dvije utakmice ima gostovanje kod Hajduka II i domaćinstvo Sesvetama... (I.P.)