varazdin_251019

POBJEDA NAD DUBRAVOM

Datum objave: 18.11.2019

Nogometaši Intera u pripremnoj su utakmici svladali drugoligaša Dubravu Tim Kabel. Ogled je upriličen na zaprešićkom stadionu, a naša momčad upisala je pobjedu 2:0. Pogotke su postigli Postonjski u 25. i Bosec u 88. minuti.

Inter je bio nadmoćniji, imao veći posjed lopte, ali nije stvorio mnogo prilika. Jednu zaista dobru imao je Tchuameni u drugom poluvremenu, no nije najbolje pucao. Gosti su dvaput zaprijetili, ali nisu pronašli put do Interove mreže. U Interovoj igri bilo je dobrih trenutaka, ali i situacija koje se ne bi smjele događati u borbama za bodove. Ipak, na kraju je upisana pobjeda ohrabrenja uoči finiša jesenskog dijela polusezone.

Inter: Matković, Galić, Tatomirović, Soldo, Vego, Mlinar, Ljubić, Barić, Conev, Postonjski, Serderov. Još su igrali: Topić, Nekić, Bosec, Marasović, Mamut, Tchuameni. (I.P.)