nova_oprema

POBIJEĐENA I DUBRAVA

Datum objave: 13.09.2020

Nogometaši Intera upisali su treću pobjedu u drugoligaškom prvenstvu. U Kustošiji su, u 4. kolu, svladali Dubravu TK 2:0. Tako je naša momčad nakon trijumfa protiv Solina i Cibalije, te boda osvojenog s Rudešom, došla do novog uspjeha i nakon četiri utakmice ima odličnih 10 bodova...

Inter je protiv Dubrave, u tvrdoj i taktički dobro odrađenoj utakmici, do pogodaka došao u drugom poluvremenu. U 60. minuti suparnički igrač Marić je poslao loptu u vlastitu mrežu, prethodno je Mamut pucao glavom, a vratar Dubrave odbio loptu u spomenutog Marića. Raspoloženi Mamut bio je ključan igrač ove pobjede, a upravo je on u sučevoj nadoknadi pobjegao pratnji, mirno nadmudrio golmana i postavio konačnih 2:0 za sastav Tomislava Ivkovića.

INTER: Matković, Vranjković, Nekić, Grgić, Barić, Dunić (Soldo), Mazalović, Abramović (L. Uzelac), Šroler (Magdić), Goričan (Jovićević), Mamut.

Inter u srijedu 16. rujna dočekuje Orijent 1919, u 5. kolu Druge HNL... (I.P.)