dinamo_160819

DVA POGOTKA PREMALO

Datum objave: 24.02.2020

Inter je u Maksimiru pretrpio poraz od Dinama, bilo je 3:2 za hrvatskog prvaka. Riječ je o utakmici 23. kola Hrvatski Telekom Prve lige, ogledu u kojem je naša momčad pružila solidan otpor favoritu, ali ipak nije uspjela izbjeći poraz.

Dinamo je poveo u 7. minuti pogotkom Leovca, a Inter izjednačio u 39. nakon što je Bosec uputio loptu prema vratima Zagrepčana, a vratar Livaković loše reagirao, nakon čega se zatresla Dinamova mreža. Inter je na poluvrijeme otišao s pozitivnim, izjednačenim rezultatom, ali i bez pomoći Van Bruggena, koji je sredinom poluvremena morao napustiti igru zbog ozljede.

U nastavku je Dinamo poveo 2:1 golom Kadziora, a ubrzo potom Oršić je promašio jedanaesterac. Ipak, Dinamo je došao i do trećeg gola, u strijelce se upisao Gavranović. Zabio je glavom, što je bio još jedan dokaz loše skok-igre Interove obrane. Domaćin je mirno zaplovio prema pobjedi, a Interov poraz ublažio je u smiraj utakmice Andrić na asistenciju Mitrovića. Ostalo je premalo vremena za izjednačenje i Dinamo je obogatio konto s nova tri boda.

INTER: Frelih, Rom, Van Bruggen (Soldo), Savić, Bosec, Postonjski, Martić (Marasovic), Mitrović, Conev (Haas), Serderov, Andrić. (I.P:)