Raspored utakmica mlađih kategorija 2.-5.11.2019.

Raspored utakmica mlađih kategorija 2.-5.11.2019.

Datum objave: 31.10.2019

 

                   RASPORED UTAKMICA  od  2. – 5.11.2019.

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL 

       9. kolo,  1. HNL         

2.11.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK RUDEŠ                                  

Početak utakmice 10.00 sati

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

         10. kolo,  1. HNL         

3.11.2019. (NEDJELJA)

        VINKOVCI: HNK CIBALIA  vs  NK  INTER-ZAPREŠIĆ                

Početak utakmica 12.30 sati (pioniri)  i 14.15 sati (kadeti)

Polazak autobusa 7.30 sati

 

..........................................................................................................................................................................

                                                          KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

           KADETI  2

 

          11. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        3.11.2019. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK SESVETE                     

Početak utakmice 10.00 sati (kadeti 2)

   

JUNIORI  2

 

        11. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        6.11.2019. (SRIJEDA)

        ŠRC Zaprešić – VAR : NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK SESVETE                     

Početak utakmice 14.00 sati (juniori 2)

 

..........................................................................................................................................................................

                                                   P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – NSZŽ

 

        10. kolo, 1. HNL – NSZŽ  

2.11.2019. (SUBOTA)

        BISTRA: NK BISTRA vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                 

Početak utakmice 10.00 (ml. pioniri) i 11.15 sati (st. pioniri)

 

..........................................................................................................................................................................

                                               NSVG  – MLAĐI  P I O N I R I   2

 

11. kolo, 1. Liga – NSVG                                         

3.11.2019. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava):NK INTER-ZAPREŠIĆ II vs  NK KLOKOČEVAC               

        Početak utakmice 17.00 (mlađi pioniri 2)     

                                    

         ......................................................................................................................................................................... 

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I  3 

10. kolo, 2. Liga – NSZŽ                                           

        2.11.2019. (SUBOTA)

MALA BUNA: NK BUNA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                

         Početak utakmice 14.00 (mlađi pioniri 3)   

                        

.........................................................................................................................................................................                                   

                                                             PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

        10. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        3.11.2019. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK BISTRA                      

        Početak utakmice 14.00 (PRSTIĆI 1) i 15.00 sati (LIMAČI 1)

 

..................................................................................................................................................................

                                                      PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

9. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                           

        2.11.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK  INTER-ZAPREŠIĆ  II  vs  NK VRBOVEC       

        Početak utakmice 13.00 (PRSTIĆI 2) i 14.00 sati (LIMAČI 2)

 

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  3  – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

 PRSTIĆI  3

 

          7. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

4.11.2019. (PONEDJELJAK)

ŠENKOVEC: NK SU-LA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 3                

Početak utakmice 19.00 sati (PRSTIĆI 3)

 

LIMAČI  3

 

        7. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

       3.11.2019. (NEDJELJA)

KRALJEV VRH: NK VRH  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 3                

Početak utakmice 10.00 sati (LIMAČI 3)

 

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  4 – LIMAČI  4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

PRSTIĆI  4

 

          7. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

5.11.2019. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava):NK INTER-ZAPREŠIĆ 4 vs NK SAVSKI MAROF  

Početak utakmice 18.00 sati (PRSTIĆI 4)

 

LIMAČI  4

 

        7. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

5.11.2019. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 4  vs  NK BSK  (B)               

Početak utakmice 19.00 sati (LIMAČI 4)