Raspored utakmica mlađih kategorija 9.-12.5.2019.

Raspored utakmica mlađih kategorija 9.-12.5.2019.

Datum objave: 09.05.2019

                   

                   RASPORED UTAKMICA  od  9. – 12.5.2019.

                                                        

J U N I O R I  1 -  1. HNL

 

        24. kolo,  1. HNL         

11.5.2019. (SUBOTA)

        RIJEKA-RUJEVICA: HNK RIJEKA  vs  NK  INTER-ZAPREŠIĆ        

Početak utakmice 11.30 sati

Polazak autobusa 8.00 sati

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

 

        24. kolo,  1. HNL         

12.5.2019. (NEDJELJA)

        RIJEKA-RUJEVICA: HNK RIJEKA  vs  NK  INTER-ZAPREŠIĆ        

Početak utakmica 12.00 sati (pioniri)  i 13.45 sati (kadeti)

Polazak autobusa 8.30 sati

 

.........................................................................................................................................................................

                                                          KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

          27. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        11.5.2019. (SUBOTA)

IVANIĆ  GRAD: ŠNM  NAFTAŠ  IVANIĆ  vs  NK  INTER-ZAPREŠIĆ          

Početak utakmice 15.00 sati (kadeti)  i  17.00 sati (juniori)

Polazak autobusa 13.00 sati             

 

..................................................................................................................................................................

                                                   P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        31. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

11.5.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK ZAGREB                 

Početak utakmice 10.00 (ml. pioniri) i 11.15 sati (st. pioniri)

 

 

..................................................................................................................................................................

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2

 

23. kolo, 1. Liga NSZŽ                                          

11.5.2019. (SUBOTA)

        SAMOBOR: NK SAMOBOR  vs  INTER-ZAPREŠIĆ             

        Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 2)

 

..........................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   3 

 

22. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        12.5.2019. (NEDJELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK  INTER-ZAPREŠIĆ II  vs  HNK  GORICA  II         

         Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 3)   

 

.........................................................................................................................................................................                                   

                                                   PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

         

        18. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        11.5.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK BREGANA           

        Početak utakmice 15.00 (PRSTIĆI 1) i 16.00 sati (LIMAČI 1)

 

..................................................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

 

18. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        12.5.2019. (NEDJELJA)

        SVETI  IVAN  ZELINA: NK ZELINA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ  II  

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 2) i 11.00 sati (LIMAČI 2)

Polazak autobusa 8.00 sati

 

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  3 – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

                                         

 

          O D G O Đ E N O   K O L O

 

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  4 – LIMAČI  4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ    

 

                                                   

          O D G O Đ E N O   K O L O