Raspored utakmica mlađih kategorija 26.4.-1.5.2019.

Raspored utakmica mlađih kategorija 26.4.-1.5.2019.

Datum objave: 26.04.2019

                   

                   RASPORED UTAKMICA  od  26.4. – 1.5.2019.

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL 

 

        22. kolo,  1. HNL         

27.4.2019. (SUBOTA)

        OSIJEK (ANTE GOTOVINA): NK OSIJEK  vs  NK  INTER-ZAPREŠIĆ        

Početak utakmice 16.00 sati

Polazak autobusa 11.00 sati

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

 

        22. kolo,  1. HNL         

28.4.2019. (NEDJELJA)

        OSIJEK (UMJETNA TRAVA): NK OSIJEK  vs  NK  INTER-ZAPREŠIĆ        

Početak utakmica 12.00 sati (pioniri)  i 13.45 sati (kadeti)

Polazak autobusa 7.00 sati

 

.........................................................................................................................................................................

                                                          KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

          25. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        1.5.2019. (SRIJEDA)

STUDENTSKI GRAD: NK RAVNICE  vs  INTER-ZAPREŠIĆ          

Početak utakmice 10.00 sati (kadeti)  i  12.00 sati (juniori)             

 

..................................................................................................................................................................

                                                   P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        29. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

1.5.2019. (SRIJEDA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK DUBRAVA TK                 

Početak utakmice 10.00 (ml. pioniri) i 11.15 sati (st. pioniri)

 

 

..................................................................................................................................................................

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2

 

20. kolo, 1. Liga NSZŽ                                          

27.4.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK VRBOVEC          

        Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 2)

 

.........................................................................................................................................................................                                  

 

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   3 

19. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        27.4.2019. (SUBOTA)

PISAROVINA: NK JAMNICA  vs  NK  INTER-ZAPREŠIĆ           

         Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 3)   

 

20. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        1.5.2019. (SRIJEDA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK  INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK SLOGA (K)          

         Početak utakmice 13.30 (mlađi pioniri 3)   

 

.........................................................................................................................................................................                                   

                                                   PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

 

        15. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

        26.4.2019. (PETAK)

        JASKA (VOJARNA): NK VINOGRADAR  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 

        Početak utakmice 17.30 (PRSTIĆI 1) i 18.30 sati (LIMAČI 1)

 

        16. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

        1.5.2019. (SRIJEDA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK OLIMP           

        Početak utakmice 15.00 (PRSTIĆI 1) i 16.00 sati (LIMAČI 1)

 

..................................................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

 

15. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

        27.4.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  II   vs  NK KURILOVEC    

        Početak utakmice 12.00 (PRSTIĆI 2) i 13.30 sati (LIMAČI 2)

 

16. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

        1.5.2019. (SRIJEDA)

        DUGO  SELO: NK DUGO  SELO  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ  II  

        Početak utakmice 13.00 (PRSTIĆI 2) i 14.30 sati (LIMAČI 2)

Polazak autobusa 11.00 sati

 

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  3 – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

                                         

          9. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

28.4.2019. (NEDJELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 3  vs  NK SUTLA                

Početak utakmice 9.30 (PRSTIĆI 3) i 10.30 sati (LIMAČI 3)

 

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  4 – LIMAČI  4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ    

 

          9. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

30.4.2019. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 3  vs  NK SAVSKI  MAROF                

Početak utakmice 18.00 (PRSTIĆI 4) i 19.00 sati (LIMAČI 4)