BOD U IGRI S GORICOM

REMIZIRALI S AHMATOM

Datum objave: 06.07.2019

Nogometaši Intera uspješno su odradili važan test u Austriji. U četvrtoj pripremnoj utakmici momčad Samira Toplaka odigrala je 1:1 protiv ruskog prvoligaša Ahmata (bivši Terek) iz Groznog. Iako je na suprotnoj strani stajao snažan suparnik, Inter se dobro nosio, kako u prvom poluvremenu, tako i u nastavku kada je na travnjaku bila znatno mlađa postava.

Oba pogotka postignuta su u prvih 45 minuta. Inter je poveo efektnim golom Mitrovića, mladića koji je došao na posudbu iz Rijeke. Mitrović je zatresao mrežu udarcem s više od 20 metara. Ahmat je izjednačio iz jedanaesterca, čime je postavljen i konačan rezultat. U drugom poluvremenu mreže su mirovale...

INTER: Frelih, Galić, Tatomirović, Grgić, Vego, Mlinar, Postonjski, Bosec, Conev, Mitrović, Serderov. Još su igrali: Matković, Ma. Benčić, Soldo, Nekić, Čeliković, Špoljarić, Ljubić, Šlogar, Jurić, Tomek, Bilobrk. (I.P.)