Osvojena sva tri boda

Datum objave: 21.11.2020

Interovi nogometaši pobijedili su Dinamo II rezultatom 2:0. Riječ je o utakmici 14. kola Druge lige, ogledu u kojem je naša momčad upisala prvu ligašku pobjedu nakon više od dva mjeseca čekanja. Sastav Tomislava Ivkovića prikazao je kvalitetnu partiju, te napokon dočekao da se takvo što pretvori u maksimalan bodovni ulov.Inter je poveo u 32. minuti, Šroler je krenuo u prodor, nakon čega je proigrao Goričana. On je vrlo precizno pucao i lopta se od vratnice odbila u Dinamovu mrežu. Imao je Inter još nekoliko prilika, ali na odmor se otišlo s minimalnom prednošću. U nastavku je stigao i drugi gol. Šroler je ubacio loptu u šesnaesterac, a tamo se najbolje snašao Zdunić i glavom postavio končnih 2:0. Tako je Inter stigao do trijumfa, koji je, vjerujemo, najava znatno ugodnijeg nastavka drugoligaškog natjecanja. U srijedu 25. studenoga Inter gostuje kod Opatije, u prethodno odgođenoj utakmici... (I.P.)