Raspored utakmica mlađih kategorija 25.-29.10.2019.

Raspored utakmica mlađih kategorija 25.-29.10.2019.

Datum objave: 25.10.2019

 

                     

                   RASPORED UTAKMICA  od  25. – 29.10.2019.

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL 

    

       8. kolo,  1. HNL         

26.10.2019. (SUBOTA)

        RI-KANTRIDA: HNK ORIJENT 1919  VS  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                  

Početak utakmice 12.00 sati

Polazak autobusa 8.30 sati

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

 

 

R E P R E Z E N T A T I V N A    P A U Z A

 

PRIJATELJSKE  UTAKMICE

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK SESVETE 

Početak utakmica 9.00 sati (KADETI 1)  i  15.00 sati (PIONIRI 1)

       

..........................................................................................................................................................................

                                                          KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

 

          10. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        27.10.2019. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK PREČKO                     

Početak utakmice 10.00 sati (kadeti 2)  i  12.00 sati (juniori 2)

 

..........................................................................................................................................................................

                                                   P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – NSZŽ

 

        9. kolo, 1. HNL – NSZŽ  

26.10.2019. (SUBOTA)

        S. I. ZELINA: NK ZELINA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                 

Početak utakmice 10.00 (ml. pioniri) i 11.15 sati (st. pioniri)

Polazak autobusa 8.00 sati

 

..........................................................................................................................................................................

                                                          NSVG  – MLAĐI  P I O N I R I   2

 

10. kolo, 1. Liga – NSVG                                         

27.10.2019. (NEDJELJA)

        NOVAKI: NK NOVAKI  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ  II               

        Početak utakmice 9.30 (mlađi pioniri 2)

                                      

..........................................................................................................................................................................                                       

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I  3 

 

9. kolo, 2. Liga – NSZŽ                                           

        26.10.2019. (SUBOTA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK SAVSKI  MAROF             

         Početak utakmice 11.00 (mlađi pioniri 3)   

                        

.........................................................................................................................................................................                                   

                                                             PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

        9. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

        27.10.2019. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK KURILOVEC                      

        Početak utakmice 15.00 (PRSTIĆI 1) i 16.00 sati (LIMAČI 1)

 

..................................................................................................................................................................

                                                      PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

8. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                           

        26.10.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK  INTER-ZAPREŠIĆ  II  vs  NK DINAMO (J)       

        Početak utakmice 12.30 (PRSTIĆI 2) i 13.30 sati (LIMAČI 2)

 

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  3  – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

          PRSTIĆI  3

 

          6. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

29.10.2019. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 3 vs  NK SAVA (D)              

Početak utakmice 18.00 sati (PRSTIĆI 3)

 

LIMAČI  3

 

        6. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

29.10.2019. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 3 vs  NK BISTRA              

Početak utakmice 19.00 sati (LIMAČI 3)

 

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  4 – LIMAČI  4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

PRSTIĆI  4

 

          6. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

27.10.2019. (NEDJELJA)

BRDOVEC: NK BSK (B)  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 4  

Početak utakmice 9.30 sati (PRSTIĆI 4)

 

LIMAČI  4

 

        6. kolo Gradska liga – NSZ                                                          

24.10.2019. (ČETVRTAK)

DRENJE: NK SAVA (D)  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 4                

Početak utakmice 18.00 sati (LIMAČI 4)