Raspored utakmica mlađih kategorija 28.9.-2.10.2019.

Raspored utakmica mlađih kategorija 28.9.-2.10.2019.

Datum objave: 26.09.2019

                     

 

                   RASPORED UTAKMICA  od  28.9. – 2.10.2019.

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL 

 

       5. kolo,  1. HNL         

30.9.2019. (PONEDJELJAK)

        KOPRIVNICA – TV PRIJENOS: NK SLAVEN BELUPO  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                              

Početak utakmice 16.00 sati

Polazak autobusa 13.15 sati

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

             

        7. kolo,  1. HNL         

29.9.2019. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava: NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK MEĐIMURJE               

Početak utakmica 10.00 sati (pioniri)  i 11.45 sati (kadeti)

 

..........................................................................................................................................................................

                                                          KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

 

          6. kolo, 2. HNL – Središte Zagreb  

        28.9.2019. (SUBOTA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava: NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  GNK DINAMO               

Početak utakmice 14.00 sati (kadeti 2)  i  16.00 sati (juniori 2)

 

..........................................................................................................................................................................

                                                   P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – NSZŽ

 

        5. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

28.9.2019. (SUBOTA)

        KURILOVEC: NK KURILOVEC  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ   

Početak utakmice 10.00 (ml. pioniri) i 11.15 sati (st. pioniri)

 

..........................................................................................................................................................................

                                                          NSVG MLAĐI  P I O N I R I   2

 

5. kolo, 1. Liga NSVG                                         

29.9.2019. (NEDJELJA)

        VELIKA MLAKA: HNK GORICA II vs NK INTER-ZAPREŠIĆ  II            

        Početak utakmice 11.45 (mlađi pioniri 2)

 

.........................................................................................................................................................................                                  

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I  3 

 

5. kolo, 2. Liga NSZŽ                                           

        28.9.2019. (SUBOTA)

ŠENKOVEC: NK SU-LA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ           

         Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 3)    

 

.........................................................................................................................................................................                                   

                                                   PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ–GRUPA  „A“   

 

        5. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        28.9.2019. (SUBOTA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK JASKA              

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 1) i 11.30 sati (LIMAČI 1)

 

..................................................................................................................................................................

                                                 PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZ–GRUPA  „B“   

 

5. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        29.9.2019. (NEDJELJA)

        V. GORICA: HNK GORICA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ  II      

        Početak utakmice 11.00 (PRSTIĆI 2) i 11.00 sati (LIMAČI 2)

 

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  3 – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

 

PRSTIĆI  3

                                                       

          2. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

2.10.2019. (SRIJEDA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 3  vs  NK OLIMP                

Početak utakmice 18.30 (PRSTIĆI 3)

 

LIMAČI  3

                                                       

          2. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

2.10.2019. (SRIJEDA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 3  vs  NK SU-LA 1                

Početak utakmice 19.30 (LIMAČI 3)

 

..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  4 – LIMAČI  4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ    

 

          2. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

30.9.2019. (PONEDJELJAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 4 vs  NK SU-LA 2               

Početak utakmice 18.30 sati ((PRSTIĆI 4) i 19.30 sati (LIMAČI 4)