NOVA INTEROVA POBJEDA

Datum objave: 11.04.2021

Inter je minulog petka ostvario novu pobjedu u drugoligaškoj konkurenciji. Naša momčad je, u utakmici 25. kola, na domaćem terenu svladala Junak 1:0. Pogodak odluke postigao je Marko Uzelac u 81. minuti. On je iskoristio ne baš najbolje ispucanu loptu vratara Runje i s oko 40 metara udaljenosti odličnim lob-udarcem zatresao mrežu. Pokušao je Runje spasiti svoju momčad, ali nije uspio spriječiti loptu da uđe u vrata Sinjana. Inter je odigrao vrlo pristojno prvo poluvrijeme, ali nije iskoristio nekoliko povoljnih situacija. U nastavku je igra bila nešto lošija i poprilično rastrgana. Ipak, izvrstan potez M. Uzelca omogućio je našoj momčadi drugu uzastopnu pobjedu. Podsjećamo, tjedan ranije Inter se s tri boda vratio iz Osijeka. Tako je momčad Ilije Lončarevića krenula prema sredini tablice i na najboljem je putu da bez stresova okonča sezonu i potvrdi drugoligaški status i za sljedeću natjecateljsku godinu. (I.P:)