DELEGIRANJE SUDACA

DATUM / VRIJEME / STADION SUCI DELEGAT / KONTROLOR

15.07.2016, 20:00h

Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica

Damir Batinić (Osijek)

Tomislav Petrović (Valpovo)

Kruno Šarić (Županja)

Tihomir Pejin (Donji Miholjac)

Krešimir Glavina (Prelog)

Božo Mamić (Bjelovar)

DATUM / VRIJEME / STADION SUCI DELEGAT / KONTROLOR

23.07.2016, 21:00h

ŠRC Zaprešić, Zaprešić

Dalibor Mlakar (Zagreb)

Igor Krmar (Zagreb)

Sanja Rođak-Karšić (Podravske Sesvete)

Marko Cestarić (Sisak)

Milan Rukavina (Rijeka)

Vlado Svilokos (Sisak)

DATUM / VRIJEME / STADION SUCI DELEGAT / KONTROLOR

30.07.2016, 19:00h

Stadion Cibalia, Vinkovci

Željko Frković (Gospić)

Ivica Modrić (Zagreb)

Igor Krmar (Zagreb)

Ante Čuljak (Zagreb)

Darko Matošić (Peteranec)

Miro Marijanović (Osijek)

DATUM / VRIJEME / STADION SUCI DELEGAT / KONTROLOR

07.08.2016, 19:00h

ŠRC Zaprešić, Zaprešić

Tihomir Pejin (Donji Miholjac)

Goran Pataki (Đakovo)

Bojan Zobenica (Vinkovci)

Josip Lučić (Vinkovci)

Ivica Šparavec (Samobor)

Igor Pristovnik (Zagreb)

DATUM / VRIJEME / STADION SUCI DELEGAT / KONTROLOR

13.08.2016, 19:00h

Stadion Maksimir, Zagreb

Bruno Marić (Daruvar)

Goran Loparac (Sladojevci)

Nikola Kečkiš (Virovitica)

Ivan Župan (Bjelovar)

Lino Roša (Vodnjan)

Miro Marijanović (Osijek)

DATUM / VRIJEME / STADION SUCI DELEGAT / KONTROLOR

21.08.2016, 19:00h

ŠRC Zaprešić, Zaprešić

Ivan Bebek (Rijeka)

Goran Perica (Šibenik)

Robi Kezele (Rijeka)

Željko Frković (Gospić)

Krešimir Glavina (Prelog)

Alojzije Šupraha (Split)

DATUM / VRIJEME / STADION SUCI DELEGAT / KONTROLOR

26.08.2016, 20:00h

Park mladeži, Split

Ante Vučemilović-Š. (Osijek)

Goran Pataki (Đakovo)

Kruno Šarić (Županja)

Marin Vidulin (Kanfanar)

Jure Zečević (Knin)

Ivan Peraić (Rijeka)

DATUM / VRIJEME / STADION SUCI DELEGAT / KONTROLOR

09.09.2016, 18:00h

ŠRC Zaprešić, Zaprešić

Bruno Marić (Daruvar)

Goran Loparac (Sladojevci)

Nikola Kečkiš (Virovitica)

Fran Jović (Zagreb)

Davor Ivić (Sisak)

Dragutin Poljak (Zagreb)

DATUM / VRIJEME / STADION SUCI DELEGAT / KONTROLOR

17.09.2016, 17:00h

'ALDO DROSINA', Pula

Duje Strukan (Split)

Dejan Berger (Osijek)

Marjan Tomas (Vladislavci)

Dario Bel (Osijek)

Robert Balen (Zagreb)

Dragutin Vuk (Čakovec)

DATUM / VRIJEME / STADION SUCI DELEGAT / KONTROLOR

24.09.2016, 17:00h

ŠRC Zaprešić, Zaprešić

Željko Frković (Gospić)

Krunoslav Ambrinac (Zagreb)

Dražen Mandir (Zagreb)

Mario Zebec (Varaždin)

Ivor Grba (Strmec Samoborski)

Danijel Trampus (Osijek)

DATUM / VRIJEME / STADION SUCI DELEGAT / KONTROLOR

01.10.2016, 19:00h

Stadion Gradski vrt, Osijek

Goran Gabrilo (Split)

Mario Pepur (Split)

Marko Stolnik (Hrašćica)

Duje Strukan (Split)

Zdenko Blažičević (Gradina)

Darko Cvitković (Zagreb)

DATUM / VRIJEME / STADION SUCI DELEGAT / KONTROLOR

15.10.2016, 17:00h

ŠRC Zaprešić, Zaprešić

Mario Zebec (Varaždin)

Dejan Berger (Osijek)

Dražen Mandir (Zagreb)

Ante Vučemilović-Š. (Osijek)

Tomislav Gjajić (Kutjevo)

Branko Bajić (Split)

DATUM / VRIJEME / STADION SUCI DELEGAT / KONTROLOR

23.10.2016, 17:00h

HNK Rijeka, Rijeka

Dario Bel (Osijek)

Miro Grgić (Osijek)

Bojan Zobenica (Vinkovci)

Josip Lučić (Vinkovci)

Stipe Doljanin (Hrvace)

Igor Pristovnik (Zagreb)

DATUM / VRIJEME / STADION SUCI DELEGAT / KONTROLOR

29.10.2016, 15:00h

ŠRC Zaprešić, Zaprešić

Tihomir Pejin (Donji Miholjac)

Sanja Rođak-Karšić (Podravske Sesvete)

Kruno Šarić (Županja)

Fran Jović (Zagreb)

Ante Podnar (Gospić)

Alen Gerek (Zabok)

DATUM / VRIJEME / STADION SUCI DELEGAT / KONTROLOR

04.11.2016, 18:00h

Stadion NK Zagreb, Zagreb

Goran Gabrilo (Split)

Mario Pepur (Split)

Hrvoje Radić (Split)

Duje Strukan (Split)

Marko Ilijašev (Beli Manastir)

Domagoj Vučkov (Rijeka)

DATUM / VRIJEME / STADION SUCI DELEGAT / KONTROLOR

19.11.2016, 15:00h

ŠRC Zaprešić, Zaprešić

Mario Zebec (Varaždin)

Borut Križarić (Čakovec)

Marko Stolnik (Hrašćica)

Igor Križarić (Čakovec)

Ljiljana Špičić (Zagreb)

Danijel Trampus (Osijek)

DATUM / VRIJEME / STADION SUCI DELEGAT / KONTROLOR

27.11.2016, 17:00h

Gradski stadion Poljud, Split

Ivan Vučković (Zagreb)

Ivica Modrić (Zagreb)

Krunoslav Ambrinac (Zagreb)

Dalibor Mlakar (Zagreb)

Ante Podnar (Gospić)

Miro Marijanović (Osijek)

DATUM / VRIJEME / STADION SUCI DELEGAT / KONTROLOR

05.12.2016, 18:00h

ŠRC Zaprešić, Zaprešić

Bruno Marić (Daruvar)

Goran Perica (Šibenik)

Hrvoje Radić (Split)

Ivan Župan (Bjelovar)

Zlatko Stanković (Zagreb)

Miroslav Vitković (Vinkovci)

DATUM / VRIJEME / STADION SUCI DELEGAT / KONTROLOR

09.12.2016, 18:00h

Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica

Duje Strukan (Split)

Mario Pepur (Split)

Hrvoje Radić (Split)

Mario Zebec (Varaždin)

Ivica Šparavec (Samobor)

Dragutin Poljak (Zagreb)

DATUM / VRIJEME / STADION SUCI DELEGAT / KONTROLOR

16.12.2016, 18:00h

ŠRC Zaprešić, Zaprešić

Marko Cestarić (Sisak)

Ivica Modrić (Zagreb)

Igor Krmar (Zagreb)

Fran Jović (Zagreb)

Stipe Doljanin (Hrvace)

Ivan Peraić (Rijeka)

DATUM / VRIJEME / STADION SUCI DELEGAT / KONTROLOR

18.02.2017, 15:00h

Stadion Cibalia, Vinkovci

Igor Križarić (Čakovec)