vijesti_borac

POBJEDOM NAD BORCEM U FINALE!

Datum objave: 28.01.2018

Inter je u 3. kolu Arena Cupa, što se igra u Medulinu, svladao banjalučki Borac 2:0 i osvojio prvo mjesto u skupini. Na taj način naša momčad izborila je plasman u finalnu utakmicu, koja je na rasporedu u srijedu 31. siječnja. Suparnik u finalu bit će poznat nakon nedjeljnih utakmica u drugoj skupini.

Prvo poluvrijeme utakmice s Borcem okončano je bez pogodaka, ali u nastavku je Inter dvaput zatresao mrežu i stigao do trijumfa. Prvi gol uslijedio je nakon izvrsne akcije u kojoj je sudjelovalo nekoliko naših igrača. U finišu akcije Vukčević je proigrao Andrića koji je s otprilike pet metara poslao loptu u mrežu.

Konačnih 2:0 postavio je Mamić. On je glavom postigao pogodak iskoristivši asistenciju Haramusteka. Iz Medulina stižu vijesti kako Interovi igrači rade odlično, ono što demostriraju za svaku je pohvalu. Potvrđuju to i rezultati na Arena Cupu, u tri utakmice prikupljeno je sedam bodova i osvojeno prvo mjesto u skupini. Podsjećamo, prije Borca, Inter je pobijedio (4:1) i Hrvatski dragovoljac, dok je utakmica protiv Slavena Belupa okončana remijem 3:3.

Interov sastav: Santini, Bosec, Grgić, Prenga, Mamić, Mazalović, Zulim, Regan, Vukčević, Rak, Ljubanović. Još su igrali: Mrmić, Haramustek, Dalić, Komorski, Čeliković, Šarić, Postonjski, Bajraktari, Vukmanić, V. Blažević, Andrić. (I. Pezelj)