vijesti-rijeka-120318

RIJEKA – INTER 5:1

Datum objave: 09.05.2018

Inter je u 34. kolu Hrvatski Telekom Prve lige pretrpio visok poraz. Rijeka je na svojoj Rujevici upisala trijumf 5:1.

Riječani su već u 2. minuti poveli pogotkom Gorgona, a do kraja poluvremena postigli su još jedan pogodak, učinio je to Acosty u 39. minuti. Loše reakcije naših igrača pomogle su sigurnom vodstvu domaćina uoči odmora.

U nastavku još tri pogotka Rijeke. Puljić u 60., Zuta u 71. Kvržić u 78. minuti pogađali su za vodstvo domaćina 5:0. Poraz je ublažio Prenga u 89. minuti, zabio je udarcem glavom nakon Rakova ubačaja.

RIJEKA: Sluga, Raspopović, Župarić, Punčec, Zuta, Bradarić, Grahovac, Acosty (od 67. Kvržić), Pavičić (od 75. Božinov), Gorgon (od 74. Čolak), Puljić.

INTER: Mrmić, Bosec, Prenga, Komorski, Mamić, Postonjski (od 71. Regan), Mazalović, Šarić, Vukčević (od 81. V. Blažević), Rak, Rešetar (od 60. Šlogar).

Sudac: Vučković (Zagreb). (I. Pezelj)