rijeka060818

RIJEKA – INTER 4:0

Datum objave: 06.08.2018

Nogometaši Intera pretrpjeli su uvjerljiv poraz na Rujevici, Rijeka je, u 2. kolu Hrvatski Telekom Prve lige, na svom terenu trijumfirala rezultatom 4:0. Rani pogodak Acostyja u 4. minuti usmjerio je utakmicu, ali Inter je u ostatku prvog poluvremena solidno parirao. Imao je i dva zanimljiva pokušaja, no udarci Solomona i Postonjskog nisu pronašli put do mreže.

Nakon dvadesetak minuta nastavka, međutim, Riječani su započeli seriju pogodaka. Gorgon je zabio u 64. i 65. minuti, a Heber u 77. postavio konačnih 4:0.

RIJEKA: Sluga, Pavelić, Župarić, Punčec, Zuta, Grahovac, Čanađija, Acosty, Pavičić (od 71. Puljić), Gorgon (od 80. Lončar), Čolak (od 56. Heber).

INTER: Kelava, Bosec, J. Čeliković, Prenga, Valentić, I. Čeliković (od 74. Vuk), Postonjski, Ćulum, Muhar (od 46. Luštica), Rak, Solomon (od 46. Andrić),

Sudac: Mlakar (Zagreb). (I.P.)