Raspored utakmica omladinskog pogona 20.-25.9

Raspored utakmica omladinskog pogona 20.-25.9

Datum objave: 19.10.2017

 

                                  RASPORED UTAKMICA  od  20. – 25.10.2017.     

..................................................................................................................................................................          

                                                              

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL      

8. kolo,  1. HNL         

21.10.2017. (subota)

         Kajzerica: NK LOKOMOTIVA  vs   NK INTER-ZAPREŠIĆ                                          

Početak utakmice 10.00 sati

..................................................................................................................................................................

                                                               PIONIRI 1 – 1. HNL

        13. kolo, 1. HNL   

        19.10.2017. (ČETVRTAK)

         Maksimir: GNK DINAMO  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ      

Početak utakmica 16.30 (pioniri)

..................................................................................................................................................................

                                                               KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB 

         8. kolo, 3. HNL – Središte Zagreb  

22.10.2017. (NEDJELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK ŠPANSKO                                       

Početak utakmica 14.00 sati (kadeti) i 16.00 sati  (juniori)

..................................................................................................................................................................

                                               P I O N I R I  1 – MLAĐI PIONIRI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

        12. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

21.10.2017. (subota)

         ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK ZAGREB   

Početak utakmica 10.00 (ml.pioniri) i 11.15 sati (st.pioniri)

..................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2 

 10. kolo Liga NSZŽ                                           

         21.10.2017. (subota)

V. Gorica: HNK GORICA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ      

         Početak utakmica 10.00 (mlađi pioniri 2)

..................................................................................................................................................................

                                                                      L I M A Č I  1

10. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

          22.10.2017. (NEDJELJA)

JASTREBARSKO: NK JASKA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ        

         Početak utakmice 11.30 sati

          ..................................................................................................................................................................

                                                                 L I M A Č I   2

         6. kolo Gradska liga – NSZ                                                                                                                       

         22.10.2017. (NEDJELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK SAVA (D)    

         Početak utakmice 19.00 sati

          ..................................................................................................................................................................

                                                                     P R S T I Ć I

10. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

          22.10.2017. (NEDJELJA)

JASTREBARSKO: NK JASKA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ       

         Početak utakmice 10.00 sati