Raspored utakmica omladinskog pogona 14.-15.10.

Raspored utakmica omladinskog pogona 14.-15.10.

Datum objave: 12.10.2017

                                                          

 

J U N I O R I  1 -  1. HNL

7. kolo,  1. HNL         

14.10.2017. (subota)

         ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  HNK RIJEKA                                       

Početak utakmice 13.00 sati

..................................................................................................................................................................

KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

        10. kolo, 1. HNL    

        15.10.2017. (NEDJELJA)

        ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK CIBALIA   

Početak utakmica 14.00 (pioniri)  i 15.45 sati (kadeti)

..................................................................................................................................................................

                                                               KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB 

         7. kolo, 3. HNL – Središte Zagreb  

15.10.2017. (NEDJELJA)

Vrbovec: NK VRBOVEC  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                        

Početak utakmica 10.00 sati (kadeti) i 12.00 sati  (juniori)

Polazak autobusa 8.00 sati  

..................................................................................................................................................................

                                               P I O N I R I  1 – MLAĐI PIONIRI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

        11. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

14.10.2017. (subota)

         Zg-Siget: NK HRVATSKI DRAGOVOLJAC  vs   NK INTER-ZAPREŠIĆ   

Početak utakmica 10.00 (ml.pioniri) i 11.15 sati (st.pioniri)

..................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2 

 9. kolo Liga NSZŽ                                           

         15.10.2017. (NEDJELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK DUGO SELO   

         Početak utakmica 10.30 (mlađi pioniri 2)

..................................................................................................................................................................

                                                                      L I M A Č I  1

1. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

          10.10.2017. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK JASKA     

         Početak utakmice 20.00 sati

 

9. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

         14.10.2017. (subota)

V. Mlaka: HNK GORICA VM  vs NK INTER-ZAPREŠIĆ        

         Početak utakmice 11.30 sati

          ..................................................................................................................................................................

                                                                 L I M A Č I   2

         5. kolo Gradska liga – NSZ                                                                                                                       

         15.10.2017. (NEDJELJA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK DINAMO (J)     

         Početak utakmice 9.30 sati

          ..................................................................................................................................................................

                                                                     P R S T I Ć I

         1. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

         10.10.2017. (UTORAK)

         ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK JASKA    

          Početak utakmice 19.00 sati

 

9. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

         14.10.2017. (subota)

V. Mlaka: HNK GORICA VM  vs NK INTER-ZAPREŠIĆ       

         Početak utakmice 10.00 sati