Raspored utakmica mlađih kategorija 21. do 24.4.

Raspored utakmica mlađih kategorija 21. do 24.4.

Datum objave: 20.04.2018

 

                     RASPORED UTAKMICA  od  21. – 24.4.2018.  

 

                                                              J U N I O R I  1 -  1. HNL

  

 18. kolo,  1. HNL         

 21.4.2018. (SUBOTA)

         RUJEVICA-KAMP: HNK RIJEKA  vs  INTER-ZAPREŠIĆ                                        

 Početak utakmice 12.00 sati

 Polazak autobusa 8.30 sati 

 

..................................................................................................................................................................

 KADETI 1 – PIONIRI 1 – 1. HNL

 

        25. kolo, 1. HNL   

        22.4.20178. (NEDJELJA)

        Vinkovci: NK CIBALIA  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ         

        Početak utakmica 14.00 (pioniri)  i 15.45 sati (kadeti)

Polazak autobusa 8.45 sati 

 

.................................................................................................................................................................

                                                   KADETI  2 – JUNIORI  2 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        21. kolo, 3. HNL – Središte Zagreb  

22.4.2018. (NEDJELJA)

Zagreb: NK MAKSIMIR  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                        

Početak utakmice 14.30 sati (kadeti) i 16.30 sati (juniori)

 

..................................................................................................................................................................

                                          P I O N I R I  2 – MLAĐI PIONIRI  1 – SREDIŠTE ZAGREB

 

        28. kolo, 1. HNL – Središte Zagreb  

21.4.2018. (SUBOTA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK HRVATSKI DRAGOVOLJAC       

Početak utakmice 10.00 (ml.pioniri) i 11.15 sati (st.pioniri)

 

..................................................................................................................................................................

                                                          NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   2

 

19. kolo Liga NSZŽ                                           

         22.4.2018. (NEDJELJA)

 ZDENCI: NK VATROGASAC (Z)  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ                                               

         Početak utakmice 10.00 (mlađi pioniri 2)

 

..................................................................................................................................................................

NSZŽ – MLAĐI  P I O N I R I   3 

 

19. kolo Liga NSZŽ                                           

        21.4.2018. (SUBOTA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava):  NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs  NK BREGANA                                    

         Početak utakmice 15.00 (mlađi pioniri 3)

 

..................................................................................................................................................................

                                                     PRSTIĆI  1 – LIMAČI  1 – NSZ

 

19. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                         

        21.4.2018. (SUBOTA)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ  vs    NK JASKA            

         Početak utakmica 16.30 (PRSTIĆI 1) i 17.30 sati (LIMAČI 1)

 

          ..................................................................................................................................................................

                                                      PRSTIĆI  2 – LIMAČI  2 – NSZŽ

 

19. kolo, 1. Liga – NSŽŽ                                                          

        21.4.2018. (SUBOTA)

SAMOBOR: NK SAMOBOR  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ II              

        Početak utakmice 10.00 (PRSTIĆI 2) i 9.00 sati (LIMAČI 2)

 

          ..................................................................................................................................................................

                                              PRSTIĆI  3 – LIMAČI  3 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

 

           PRSTIĆI  3

                                                        

          9. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

24.4.2018. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 3  vs  PUŠĆA           

Početak utakmice 18.00 sati.

 

           LIMAČI  3

 

        9. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

24.4.2018. (UTORAK)

ŠRC Zaprešić (umjetna trava): NK INTER-ZAPREŠIĆ 3  vs  NK BISTRA    

Početak utakmice 19.00 sati.

 

..................................................................................................................................................................

                                                       PRSTIĆI  4 – LIMAČI  4 – SREDIŠTE ZAPREŠIĆ 

 

          LIMAČI  4

 

        9. kolo Gradska liga – NSZ                                                         

22.4.2018. (NEDJELJA)

DRENJE: NK SAVA (D)  vs  NK INTER-ZAPREŠIĆ 4    

Početak utakmice 14.00 sati.